Kolejna edycja targów INVEST-HOTEL

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Targów Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL, która odbędzie się w dniach 29.09-2.10.2014 roku.

Targi INVEST-HOTEL zajmują znaczącą pozycję w kalendarzu wydarzeń wystawienniczych dla branży hotelowej.  Podążając za zmianami zachodzącymi na rynku oraz potrzebami uczestników tego wydarzenia, w tym roku targi hotelowe, a także odbywające się w tym samym czasie gastronomiczne oraz wyrobów spożywczych, promujemy pod jednym wspólnym hasłem HoReCa Poznań. Innowacyjne rozwiązania, nowości produktowe i technologiczne, a także usługi dla hotelu, kuchni i gastronomi, zostaną zaprezentowane w 5 halach targowych poświęconych kompleksowej ofercie z zakresu wyposażenia hotelu i restauracji.

Targi INVEST-HOTEL skierowane są do hotelarzy, inwestorów, architektów i projektantów wnętrz, przedstawicieli sanatorów, uzdrowisk, obiektów spa i wellenes, a także mniejszych ośrodków wypoczynkowych.

Do udziału w targach zapraszamy m.in.: producentów i dystrybutorów mebli, oświetlenia, tekstyliów, armatury i ceramiki sanitarnej, systemów audiowizualnych i oświetleniowych, grzewczych, wentylacyjnych oraz  klimatyzacyjnych, przedstawicieli usług budowlanych i wykończeniowych, gastronomicznych, związanych z sektorem spa, odzieżą specjalistyczną i wyposażeniem okołohotelowym.

Targom, jak co roku, towarzyszyć będzie szereg merytorycznych spotkań, debat i konferencji dotyczących problemów i wyzwań branży hotelowej, w której wezmą udział znakomite polskie autorytety. Najbliższe targi to również doskonała okazja do poznania najnowszych trendów panujących w branży hotelowej i możliwość spotkania się wielu przedstawicieli biznesu.

Szczegółowe informacje na temat targów dostępne są na stronie www.investhotel.mtp.pl

 

 

Kwatery, noclegi Poznań
Poznań to jedno z najstarszych miast Polski, które dodatkowo uznawane jest za stolicę województwa wielkopolskiego....