Kawa na rower!

Rozwiązanie dla zabieganych mieszkańców miast – teraz nie musisz rozstawać się z kawą w drodze do pracy nawet wtedy, kiedy dojeżdżasz na rowerze.

Jazda na rowerze to czysta przyjemność i sposób na szybkie przemieszczanie się po mieście. Wielu rowerzystów uwielbia poranną kawę na wynos w drodze do pracy, lecz co z nią zrobić po wyjściu z kawiarni ? Co zrobić, by kuszący zapachem napój nie rozlał się? Wszystkim miłośnikom kawy z pomocą przychodzi najnowszy gadżet od Bike Belle – rowerowy uchwyt na kubek.

Wyobraź sobie,że jedziesz na rowerze do pracy. Mijasz swoją ulubioną kawiarnię, zapach unosi się w powietrzu, kusząc by zabrać pyszny napój ze sobą… no tak, ale zatrzymać się na leniwą kawę w lokalu nie ma czasu, a co zrobić z kubkiem na wynos? Przecież w torbie się wyleje, a trzymać w ręku niebezpiecznie. Jak wygodnie jechać na rowerze z kawą? Albo – jest weekend, upalny dzień, jedziesz z przyjaciółką na małą rowerową przejażdżkę po mieście. Może tak pyszne smoothie z pobliskiej kawiarenki, wypite w parku? Brzmi wspaniale,ale…jak zabrać je ze sobą? Twój problem rozwiąże ten sprytny uchwyt na kubek. Wystarczy przyczepić do kierownicy, by nie martwić się o odpowiednią pozycję napoju w kubku.

Metalowy, w eleganckim chromowanym wykończeniu, pomieści tradycyjne kubki na kawę ze wszystkich popularnych kawiarni, a także nasze ulubione termokubki, do których wielu z nas jest przywiązanych. Dzięki możliwości regulacji za pomocą śruby, nadaje się do przykręcenia na większość rowerowych kierownic. Wygodny w użyciu, prosty w montażu, jednym słowem – uniwersalny.

Dostępny wyłącznie w butiku rowerowym Bike Belle w cenie 69,90zł. Mały dodatek, a potrafi znacząco ułatwić rowerowe wyprawy.

 

No posts found