Już czas zaplanować świąteczne wyjazdy – PolskiBus.com otwiera kalendarz z terminami na Boże Narodzenie oraz Nowy Rok


•    PolskiBus.com rozpoczyna sprzedaż biletów na Święta Bożego Narodzenia oraz okres noworoczny
•    Już teraz zarezerwuj bilet na podróż w terminie od 1 grudnia 2013 r. do 8 stycznia 2014 r.
•    Zaplanuj podróż z PolskiBus.com na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok
•    Bilety w atrakcyjnych cenach dostępne są już na www.polskibus.com oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży biletów (http://www.polskibus.com/service-advisories/576914)

Dziś, tj. 11 września PolskiBus.com otworzył kalendarz na grudzień i pierwsze dni stycznia 2014 roku, czyli na okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. W sprzedaży dostępne są już bilety na podróż w terminie od 1 grudnia 2013 r. aż do 8 stycznia 2014 r. Jest to szczególny czas, którego każdy z nas wyczekuje z niecierpliwością. To również okres, który planujemy spędzać z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi.

Początek zimy nie oznacza, że trzeba zrezygnować z wszelkich podróży. Grudzień to nie tylko rodzinne spotkania podczas Świąt, ale również okazja do odpoczynku po intensywnym roku. Teraz jest czas, aby pomyśleć o krótkich zimowych wyjazdach, by oderwać się od stresów dnia codziennego.

Pozostawcie więc swoje samochody w garażach i wybierzcie szybki i komfortowy sposób podróżowania w atrakcyjnej cenie. Łatwo i szybko zarezerwujecie bilety na stronie internetowej www.polskibus.com (również poprzez mobilną wersję strony) lub w stacjonarnych punktach sprzedaży (http://www.polskibus.com/service-advisories/576914). 

“Z myślą o tych, którzy planują swoje podróże z wyprzedzeniem PolskiBus.com otworzył kalendarz na terminy od 1 grudnia 2013 r. do 8 stycznia 2014 r. Okres przedświąteczny to czas wielu wydatków, dlatego zachęcamy już teraz do rezerwacji biletów w cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. To może być trudna decyzja – czy wybrać się na Jarmark Bożonarodzeniowy (do Berlina, Wiednia, Poznania, Wrocławia lub Krakowa) lub pojechać na narty z przyjaciółmi. Chciałabym przy tej okazji, życzyć wszystkim naszym Klientom oraz fanom na Facebooku, których mamy już ponad 100 000 jak najlepszych rezerwacji biletów PolskiBus.com!” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Bilet PolskiBus.com może być również świetnym prezentem pod choinkę dla najbliższych!

 

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 12 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 4 000 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook – www.facebook.com/polskibusna którym mamy już ponad 100 000 fanów!


PR

No posts found