JEDZ ZDROWO I POMYSŁOWO – Premiera książki Konrada Gacy “Kuchnia Fit 2. Wspólne gotowanie”

Pierwsza książka Konrada Gacy „Kuchnia Fit” szybko stała się hitem wśród osób dbających o zdrowie i smukłą sylwetkę. Druga część poradnika „Kuchnia Fit 2. Wspólne gotowanie”, która właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa Burda Książki, to zbiór oryginalnych propozycji dań nie tylko autorstwa Konrada Gacy, ale także czytelników, znanych polskich blogerów oraz szefa kuchni hotelu GACA SPA.

„Jedzenie jest lekarstwem, więc jeśli chcecie odżywiać się i żyć zdrowo – zacznijcie swoją motywację od lektury „Kuchnia Fit 2. Wspólne gotowanie”. Przepisy na fit-potrawy proponowane w tej książce dowodzą, że zdrowe gotowanie nie musi być skomplikowane i drogie. Sekretem jest odpowiednie dobranie powszechnie dostępnych produktów i wyeliminowanie tego co nam szkodzi. Autor stawia na mądre odżywanie, dzięki któremu mamy więcej energii i lepsze samopoczucie.

Kuchnia fit wg. Gacy, to nie tylko walka ze zbędnymi kilogramami, ale przede wszystkim kuchnia funkcjonalna. Odpowiednio skomponowane składniki potraw pomagają w zapobieganiu i zwalczaniu problemów zdrowotnych np. korzystnie wpływają na układ krwionośny, wzmacniają kości i stawy, poprawiają odporność.

Konrad Gaca w swojej książce udowadnia, że zdrowe odżywianie nie oznacza rezygnacji z przyjemności jedzenia. Wykluczenie soli nie sprawi, że nasze posiłki będą mniej smaczne, będą po prostu zdrowsze. A deser bez cukru nadal będzie słodki i pyszny!

Dane wydawnicze:
Konrad Gaca „Kuchnia Fit2. Wspólne gotowanie.”
Data premiery: 13 maja 2015
ISBN 978-83-7778-917-9
Oprawa zintegrowana,165 x 215 mm
260 stron
Cena: 39,90 zł

Patroni medialni:
O Wydawnictwie Burda Książki:
Wydawnictwo książkowe istnieje od ponad dziesięciu lat – wcześniej pod nazwą G+J Książki, od grudnia 2013 roku jako Burda Książki. W ofercie ma około 1200 tytułów (powieści, thrillery, poradniki, biografie, kulinaria i książki dla dzieci). To czołowy wydawca literatury pięknej i popularnej, rocznie wydaje 300 pozycji książkowych. W 2012 i 2013 roku wydawca otrzymał kolejno dwie statuetki Bestseller Empiku 2011 oraz statuetkę Bestseller Empiku 2012. Wydawnictwo książkowe National Geographic jest liderem w dziedzinie publikacji ilustrowanych. Katalog wydawniczy obejmuje literaturę podróżniczą, poradniki fotograficzne, przewodniki turystyczne, książki popularnonaukowe dla dzieci i dorosłych oraz albumy. W sprzedaży jest ponad 200 tytułów. Znakiem rozpoznawczym publikacji National Geographic jest nie tylko charakterystyczna żółta ramka, ale także doskonałej jakości zdjęcia najwybitniejszych fotografików na świecie. W styczniu 2014 Wydawnictwo Burda Książki otrzymało tytuł Wydawcy Roku 2013 w ramach corocznych nagród przyznawanych przez „Magazyn Literacki KSIĄŻKI” – najstarsze i największe pismo dotyczące branży wydawniczej w Polsce.

No posts found