Jak odkrywać Kraj Basków dzięki Globe Sailor?

Jesteś zagorzałym podróżnikiem i uwielbiasz odkrywać mniej turystyczne miejsca Europy? W ostatnim czasie sporo mówi się o regionie starającym się o autonomię- Kraju Basków. Region ten położony jest na granicy francusko-hiszpańskiej i bogaty jest w liczbą ofertę łodzi motorowych dzięki którym zwiedzisz ten region zarówno od strony wody jak i lądu.

Jeśli chcecie odkryć słoneczne baskijskie wybrzeże, parnter firmy GlobeSailor.pl, firma czarterująca Moby Dick mieszcząca się w Hendayeet, zapewni Ci niezbędne warunki pod wynajem łodzi tak, abyście mogli w pełni korzystać z radości, jakie da Wam weekendowa lub tygodniowa żegluga przybrzeżna. Pascal, Alain i Katia powitają Was i pomogą w skorzystaniu z usług takich jak: bezpłatny parking, profesjonalni skiperzy, porady, wynajem dobrze wyposażonych łodzi… Profesjonalna załoga Moby Dick, będąca zawsze do Waszych usług, pomoże w wyborze łodzi, dostosowując się do wszelkich oczekiwań: żaglówki, łodzie motorowe, łodzie hybrydowe (RIB)… Będziecie mogli cieszyć się urokami morza i płynąć we własnym tempie. Cały szereg jachtów, od FIRST 25.7 dla amatorów szybkości po Dufour 405 dla wygodnego i spokojnego rejsu w rodzinnym gronie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Entuzjaści wake-board’u, nart wodnych czy wędkarstwa będą mogli wybierać między łodziami RIB i motorowymi największych marek, tak, aby w pełni mogli zaspokoić swoje oczekiwania.


Mając do dyspozycji piękny akwen, będziecie mogli zacumować w zatoce Saint-Jean-de-Luz i odwiedzić Socoa i Ciboure, porty rybackie, gdzie niegdyś polowano na wieloryby. To idealna okazja poznać wielką historię baskijskich rybaków.

Przekraczając granicę z Hiszpanią, będziecie mogli kontynuować odkrywanie uroków i kultury Kraju Basków z tamtejszych stron, najlepiej w towarzystwie tapas i vino tinto: Lekeitio, Fontarrabie, Zumaia, Bermeo… Po stronie francuskiej z kolei, do dyspozycji są większe porty z wszelkimi udogodnieniami. Będziecie mieli okazję skosztować regionalnych potraw, owoców morza, odkryć wielkie baskijskie plaże (Hendaye, Biarritz) oraz te w Landach (Capbreton, Seignosse) czy też spróbować swoich sił w surfingu. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego!

Małopolska: Miejsce, gdzie wypoczynek spotyka przygodę!
Małopolska to niezwykłe miejsce, które oferuje zarówno możliwość relaksu, jak i niezapomniane przygody....
Long Stay w Polsce. Wynajem długoterminowy w hotelach i apartamentach
W erze cyfrowej, gdzie praca zdalna i mobilność stały się normą, tradycyjne formy zakwaterowania zaczynają...
Gdzie warto wybrać się na weekend w Polsce?
Polska, z jej bogatą historią i malowniczymi zakątkami, stanowi prawdziwy raj dla turystów. Jeżeli zastanawiasz...
Co warto zwiedzić na Mazowszu?
Mazowsze – serce Polski, to kraina niezwykłych kontrastów, gdzie nowoczesność spleciona jest z historią,...
O czym warto pamiętać podróżując kamperem?
Caravaning zyskuje na popularności, bo łączy ze sobą zalety spontanicznego podróżowania, bez konieczności...
Odkryj piękno Borów Tucholskich - 10 najciekawszych miejsc do zwiedzania
Bory Tucholskie to malowniczy region w Polsce, który wciąż pozostaje niedoceniany, ale w pełni urzeka...