Jak chronić swoje rzeczy osobiste podczas wakacji…?

Wyjazd na wymarzone wakacje pełne relaksu i spokoju, zwykle wiąże się z zabraniem nie tylko walizki, dokumentów, kart, telefonu lecz niejednokrotnie komputera i tabletu. Przed wyjazdem warto pomyśleć o zabezpieczeniu wszystkich najcenniejszych przedmiotów. mySafety, której dewiza brzmi: „…bo sztuką jest odnaleźć” – od lat skutecznie znakuje, blokuje, lokalizuje i odzyskuje utracone rzeczy osobiste swoich Klientów.

W wyniku podjętej współpracy pomiędzy mySafety Sp. z o. o. biurem podróży Itaka, Klienci wyjeżdżający na wakacje z tym operatorem, mogą skorzystać z unikatowego systemu Bezpieczna Podróż +. Program stworzony przez mySafety, opiera się na możliwości unikalnego znakowania specjalnymi hologramami z numerami ID, dwóch urządzeń mobilnych – jednego telefonu i drugiego wybranego przedmiotu np. tabletu – jak również dokumentów osobistych.

Dodatkowo pakiet gwarantuje ochronę bagażu specjalną zawieszką, zawierającą unikalny numer ID umożliwiający identyfikację właściciela z gwarancją jego anonimowości. Dzięki wyznaczonej nagrodzie za zwrot, mySafety skutecznie odzyskuje przedmioty, które przekazuje prawowitemu właścicielowi.

Serwis ochrony kart redukuje ryzyko fraudów. mySafety przejmuje odpowiedzialność finansową za każdą nieuprawnioną transakcję dokonaną kartą płatniczą już 10 minut po zgłoszeniu tego faktu na bezpłatnej, całodobowej infolinii mySafety.  

W przypadku utraty środków za granicą, w ramach usługi Cash Emergency, mySafety zapewnia nieoprocentowaną pożyczę w kwocie 1000 EURO. Poza tym pakiet zawiera szereg usług Concierge, które dopełniają serwisy ochrony przedmiotów.


mySafety to skandynawski lider i autorytet w sektorze personal assistance, od lat skutecznie chroni, znakuje i odzyskuje rzeczy osobiste swoich klientów, takie jak: dokumenty tożsamości, portfele, karty płatnicze, telefony i wszelkie urządzenia mobilne, klucze, rowery a nawet czworonogi, czy najcenniejsze – dzieci

PR

No posts found