INVEST-HOTEL 2013 zaprezentuje najszerszą ofertę w branży

W poniedziałek 23.09 rozpoczynają się Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL. Jest to największe w Polsce święto sektora HoReCa.

 Każdego roku Targi INVEST-HOTEL odwiedzają profesjonaliści chętni do udziału w specjalnie dedykowanych im seminariach i warsztatach marketingowych. Jest to też dla nich niepowtarzalna okazja, do rozbudowania sieci kontaktów biznesowych. – Każdego roku zmieniamy nieco formułę Targów aby jak najlepiej dostosować się do zmian zachodzących na rynku oraz potrzeb uczestników tego wydarzenia. – tłumaczy Marcin Gorynia, dyrektor projektu. – Dokładamy również starań by jak najlepiej spełnić oczekiwania zarówno wystawców, jak i odwiedzających. 

Dużym atutem tegorocznej edycji INVEST-HOTEL jest mocny program merytoryczny. Każdego dnia na uczestników czekają dziesiątki wydarzeń, konkursów i wykładów. Oferta programowa jest tak różnorodna, iż z pewnością trafi w gusta nie tylko profesjonalistów ale i szerokiej publiczności. Wśród szczególnie wyróżniających się wydarzeń jest szkolenie „Revenue Management na bazie kosztów hotelu”. W tym roku jest ono podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną. Osoby, które zdecydują się uczestniczyć w szkoleniu wyjdą bogatsi o wiedzę z zakresu budżetowania, tworzenia raportów oraz rozbijania kosztów na część stałą oraz zmienną. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Równie interesująco zapowiada się propozycja Konsorcjum Energetycznych Rozwiązań Innowacyjnych. Organizacja ta zaprasza na seminarium p.t. „Optymalizacja kosztów energii w budynkach hotelowych”. Decyzje dotyczące ustalenia właściwych proporcji pomiędzy kosztami inwestycji a kosztami eksploatacji budynków są niezwykle ważne w tworzeniu oszczędności oraz ekologicznym zarządzaniu hotelem.

Program Targów INVEST-HOTEL przygotowany został również z myślą o szerokiej publiczności. Już w poniedziałek (23.09) odbędzie się Finał konkursu kulinarnego Primerba Cup. Są to zawody przygotowane wspólnie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz firmę Unilever, producenta takich wyrobów jak Knorr, Lipton, Hellmann’s czy Carte d’Or. Odwiedzający mogą również spróbować swoich sił w Regionalnych Mistrzostwach Cup Casting. Ich zadaniem będzie rozróżnianie kaw spośród trzech kubeczków. Zawody te mają na celu wyłonienie mistrza kipierów, który cechuje się szybkością, doświadczeniem i dokładnością w rozpoznawaniu smaków i różnic między kawami wysokiej jakości.

Partnerami Honorowym Targów INVEST-HOTEL zostało Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Izba Hotelarstwa. Ich udział jest potwierdzeniem mocnej pozycji INVEST-HOTEL jako największego wydarzenia w branży HoReCa.

Partnerami medialnymi zostali: Hotel Magazyn, Hotel News, Instytut Rynku Hotelarskiego, Spa-Info, meble.pl, biznes.meble.pl, Polska Info, VIP Turystyka, WNĘTRZArstwo, Hotelarz, ABC Hotelu, horeca.pl, MICE Poland, horecanet.pl, Turystyka24h oraz Zwiadowca.pl.


http://www.investhotel.pl/pl/

Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Trwają zapisy na jubileuszowy TOUR SALON!
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń wystawców do udziału w największych w Polsce targach turystycznych...