HolidayCheck Award 2014: wśród Zwycięzców jest 9 hoteli z Polski!

Ponad 982 000 opinii turystów zadecydowało o przyznaniu wyróżnienia HolidayCheck Award 389 hotelom, z których 9 to obiekty z Polski.

Zwycięzcy wielkiego plebiscytu turystycznego przeprowadzanego co roku przez firmę HolidayCheck, największy europejski portal z opiniami o hotelach, są już znani! Prestiżowym wyróżnieniem HolidayCheck Award 2014 odznaczono 389 hoteli z całego świata. Podstawą do przyznania zwycięskich tytułów było ponad 982 000 ocen wystawionych przez turystów w 2013 roku.

Nagroda HolidayCheck Award 2014 jest przyznawana w sześciu kategoriach. Odzwierciedlają one zainteresowania turystów oraz preferowane typy podróży:

– Przy plaży

– Zwiedzanie miast

– Urlop typu wellness

– Dla rodziny

– Dla par

– Numer 1 w kraju

Aby znaleźć się w gronie wyróżnionych HolidayCheck Award 2014, hotele musiały zebrać co najmniej 40 recenzji w ciągu ostatnich 12 miesięcy i uzyskać stopień rekomendacji na poziomie minimum 90%. Kolejną wysoko ustawioną poprzeczką są „słońca“ HolidayCheck, czyli punkty, za pomocą których turyści szczegółowo oceniają takie elementy hotelu, jak np. pokój, położenie, czy serwis. Skala obejmuje oceny od 1 (źle) do 6 (bardzo dobrze). Zwycięskie hotele musiały otrzymać od oceniających co najmniej 5 „słońc“.

Najwięcej wyróżnień przyznano hotelom w Niemczech (26), Austrii (26), Szwajcarii (25), Włoszech (24), Hiszpanii (24) i Portugalii (23), Tajlandii (22), Grecji (21), Egipcie (21) i Turcji (21).  

W tym roku wśród utytułowanych znalazło się aż 9 hoteli z Polski:

w kategorii „Zwiedzanie miast” – Hilton Warsaw Hotel;

w kategorii „Dla rodziny” – Sofitel Warsaw Victoria oraz Primavera Conference & SPA (Jastrzębia Góra);

w kategorii „Dla Par” – Oasis Resort & Spa (Rewal), InterContinental Warszawa, Sand Hotel (Kołobrzeg), Hotel Leda Spa (Kołobrzeg), Hotel Podewils Zamek (Krąg);

W kategorii “Numer 1 w kraju” – Hotel Artus (Karpacz).

HolidayCheck Award 2014 jest wyróżnieniem przyznawanym przez urlopowiczów na potrzeby urlopowiczów. Świadczy ono o najwyższej jakości dostarczanych przez hotele usług. HolidayCheck oferuje turystom ponad 10 milionów opinii użytkowników. Dotychczas ocenionych zostało ponad 190 tysięcy hoteli w 220 krajach. Nagroda HolidayCheck Award jest przyznawana corocznie od 2006 roku.

Więcej informacji na: www.holidaycheck.pl/holidaycheck-award

HolidayCheck Sp. z o.o. jest filią firmy HolidayCheck AG, należącej większościowo do notowanej na giełdzie spółki Tomorrow Focus AG, wiodącego dostawcy mediów cyfrowych w Niemczech. Główna siedziba firmy mieści się w Szwajcarii, przy granicy niemieckiej, nad Jeziorem Bodeńskim. HolidayCheck jest największą europejską niezależną platformą społecznościową dotyczącą podróży. HolidayCheck pomaga użytkownikom znaleźć najodpowiedniejszy hotel, umożliwia kontakt z innymi podróżnymi. Baza portalu to ponad 10 milionów opinii, zdjęć oraz materiałów video zamieszczonych przez użytkowników. Portal dostępny jest w 10 językach.

 

PR

Idealny samochód dla Twojego hotelu? Postaw na Mercedes-Benz!
Świat luksusowego doświadczenia w podróżowaniu stale ewoluuje, a branża hotelarska wciąż stawia sobie...
Ferie z rodziną w hotelu z basenem - gdzie warto się wybrać?
Zimowe ferie z rodziną mogą być niezapomniane, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na pobyt w atrakcyjnym...
Małopolska: Miejsce, gdzie wypoczynek spotyka przygodę!
Małopolska to niezwykłe miejsce, które oferuje zarówno możliwość relaksu, jak i niezapomniane przygody....
Noce saunowe - niezapomniane wrażenia!
Gorąca para unosząca się w powietrzu, aromatyczne olejki eteryczne, ciepłe drewno i przyjemna cisza…...
Szczawnica: harmonia natury, zdrowia i kultury
Zaklęta u stóp majestatycznych Gór Pienin, Szczawnica stanowi żywy dowód na trwały urok i leczniczą moc...
Hotel czy apartament: co lepiej wybrać na nocleg?
Wybór noclegu to nie tylko kwestia czterech ścian i dachu. Warto zastanowić się, czy lepiej zdecydować...