Gdziekolwiek jesteś wiesz więcej – serwis Wycieczkownik.pl na TT Warsaw

Premierowa prezentacja innowacyjnego
e-przewodnika geoturystycznego w Polsce

Warszawa, 25 listopada 2014 r. – W najbliższą sobotę, 29 listopada w ramach targów TT Warsaw zostanie po raz pierwszy zaprezentowany innowacyjny serwis geoturystyczny Wycieczkownik.pl, który zostanie udostępniony użytkownikom na początku 2015 roku. Obok prezentacji projektu, twórcy serwisu będą prowadzili zapisy osób, które zechcą uczestniczyć w beta-testach e-przewodnika.

Wycieczkownik.pl to serwis geoturystyczny, który jako pierwszy w Polsce będzie oferował usługi dostarczające użytkownikowi dane do zaplanowania wycieczek geoturystycznych wraz z późniejszym mobilnym dostępem do zasobów serwisu, również podczas przebywania w terenie. Serwis w swojej ofercie będzie łączyć cechy publikacji naukowej oraz portalu turystycznego. Z jednej strony będzie oparty na treściach merytorycznych opracowanych przez najwyższej klasy specjalistów z zakresu geologii, geografii i pokrewnych nauk o Ziemi, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających pasjonatów. Z drugiej strony, materiały będą opracowane w sposób przystępny i na tyle interesujący, by zachęcić do podróżowania z serwisem nawet mniej wytrawnych użytkowników.

Premierowa prezentacja serwisu Wycieczkownik.pl będzie miała miejsce w najbliższą sobotę w ramach targów TT Warsaw odbywających się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Prezentacja serwisu odbędzie się w Strefie Prezentacji w sektorze B, w dniu 29 listopada, w godz. 12.45-13.45.

Informacje na temat Wycieczkownik.pl będzie można również uzyskać na stoisku nr B96, znajdującym się przy Strefie Prezentacji w dniach 27-29 listopada 2014 roku (od czwartku do soboty). W trakcie TT Warsaw twórcy serwisu będą prowadzili zapisy osób chętnych do uczestniczenia w beta-testach serwisu. Osoby, które zechcą wziąć udział w projekcie będą premiowane preferencyjnymi warunkami jego użytkowania.

 

***

Wycieczkownik.pl to innowacyjna usługa, która ma dostarczyć potencjalnemu użytkownikowi dane do zaplanowania wycieczek geoturystycznych wraz z późniejszym mobilnym dostępem do zasobów portalu, również podczas przebywania w terenie. Wycieczkownik.pl będzie oferował  e-usługi dla potrzeb wycieczki indywidualnej oraz wycieczki szkolnej. Serwis w swojej ofercie będzie łączyć cechy publikacji naukowej oraz portalu turystycznego. Wycieczkownik.pl zostanie udostępniony  na początku 2015 r. Podmiotem odpowiedzialnym za stworzenie serwisu jest Spółka Turigeo. Projekt Wycieczkownik.pl jest dofinansowany z UE. Zapraszamy wkrótce na stronę www.wycieczkownik.pl.

 

PR

Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Trwają zapisy na jubileuszowy TOUR SALON!
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń wystawców do udziału w największych w Polsce targach turystycznych...