Gdzie zarezerwować nocleg na wakacje – nad morzem, w górach czy na Mazurach?

Apartament w Zakopanem, Sopocie, Kołobrzegu, a może w Karpaczu lub Szklarskiej Porębie? Urlop w Polsce to wiele możliwości oraz pięknych miejscowości, zarówno tych najpopularniejszych, jak również mniejszych, ale równie atrakcyjnych. Zobacz, gdzie warto wypoczywać.

Masz dość tanich kwater prywatnych, które oferują niezadowalające Cię standardy? Nie chcesz znowu spać w hotelu i co rano spieszyć się na śniadanie?

Rozwiązaniem dla Ciebie są nowoczesne i atrakcyjne apartamenty od Sun&Snow w tysiącu lokalizacji w całej Polsce. Spędzisz tam czas tak, jak lubisz i poczujesz się jak w domu. Zobacz, gdzie warto pojechać na urlop z rodziną i znajomymi.

Apartamenty nad polskim morzem

Wakacje nad Bałtykiem to nie tylko wypoczynek w Gdyni, Kołobrzegu, Świnoujściu, Ustce, na Helu lub Krynicy Morskiej. Jeśli sądzisz, że byłeś już nad morzem w każdym mieście, sprawdź, czy znasz Sztutowo, Kąty Rybackie, Stegny czy Jantar. Te nieduże nadmorskie miejscowości są równie piękne jak te większe, a co równie ważne oferują większy spokój, kontakt z przyrodą i mniej zatłoczone plaże.

Zobacz noclegi od Sun&Snow nad Bałtykiem.

Apartamenty w polskich górach

Obawiasz się, że latem w górach będziesz musiał przeciskać się na szlakach wśród tłumu? To niestety całkiem realna obawa, ponieważ każdego roku w polskie góry przyjeżdża ok. 4 milionów turystów. Nie oznacza to oczywiście, że musisz rezygnować z letniego wypoczynku w górach. Jeśli nie przeszkadzają Ci tłumy w Zakopanem, Kościelisku, Karpaczu lub Szklarskiej Porębie – w tych miejscowościach czeka na Ciebie wiele miejsc noclegowych, zarówno w samym centrum, jak i nieco dalszych lokalizacjach, gdzie znajdziesz więcej spokoju. W przeciwieństwie do hoteli czy kwater prywatnych nie musisz rezerwować apartamentów w górach pół roku przed planowanym terminem. Nowoczesne pokoje zarezerwujesz w każdej chwili przez internet na www.sunandsnow.pl.

Zobacz noclegi od Sun&Snow w górach.

Urlop na Mazurach

Mazury to nie tylko oblegane co roku Mikołajki, lecz także mniejsze miejscowości. Co powiesz na wakacje w spokojnym i malowniczym Pasymiu – najstarszym mieście na Mazurach? To doskonała baza wypadowa do Olsztyna, Mrągowa, Rynu i oczywiście Mikołajek. Na Twoją rodzinę w Pasymiu czekają dwupoziomowe apartamenty – salon z telewizorem, łazienka, sypialnia oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem – zmywarką, piekarnikiem i ekspresem do kawy. W apartamencie masz również do dyspozycji kominek, który uprzyjemni leniwe wieczory.

Zobacz noclegi od Sun&Snow na Mazurach.

Góry, morze, Mazury, a może nie potrafisz żyć bez miejskiego gwaru i atrakcji? W ofercie noceglów Sun&Snow znajdziesz także komfortowe apartamenty w mieście – Gdańsku, Krakowie i Warszawie.


No posts found