Gdzie naładować baterie przed zimą?

Najpopularniejszy serwis turystyczny w Polsce eSKY.pl zna najlepsze miejsca
na wakacje w październiku
Są miejsca, które na półmetku jesieni przywitają nas idealną pogodą, ciepłym powietrzem, pustą plażą i wspaniałymi widokami, których nie zasłonią nam inni turyści. Październik to często ostatni moment, aby przed nadejściem zimy nacieszyć się słońcem i kąpielami w ciepłym morzu.
 
Mówię: słońce, myślę: Egipt…
Słońcem i ciepłem w październiku kusi nas oczywiście Egipt. Dla wielu podróżujących panujące tam w środku sezonu upały są zbyt uciążliwe, co utrudnia im prawdziwy wypoczynek. Dlatego do Egiptu warto wybrać się właśnie na półmetku jesieni. Jeszcze w październiku z Internetowym Centrum Podróży eSKY.pl można wybrać się do Egiptu na tydzień już za 1180 złotych od osoby (hotel ***).
Niezmienną popularnością, także po sezonie, cieszą się Tunezja, Turcja, Grecja, Hiszpania i Cypr. Na jesieni warto wybrać się na internetowe łowy i upolować najtańsze wakacje, bo to czas znaczących obniżek cen w biurach podróży – radzi Łukasz Neska z eSKY.pl. W serwisie łatwo znajdziemy takie perełki wśród ofert, jak tydzień w Tunezji – all inclusive za 1059 złotych od osoby, tydzień na Teneryfie za 1790 złotych od osoby czy siedem dni w Turcji za niecałe 1200 złotych (hotele ***).
Wśród innych propozycji królują wyspy – zarówno hiszpańskie (Gran Canaria i wspomniana Teneryfa) jak i greckie – Korfu, Kreta czy Kos. Wielu turystó1)w decyduje się także na Cypr – tutaj za siedem dni pełnego relaksu spod znaku all inclusive i czterech gwiazdek zapłacimy nieco ponad 2300 złotych.
 
Wakacje u szejka
Kierunkiem szczególnie polecanym – ze względu na wspaniałe warunki klimatyczne i niezapomniane widoki – są Zjednoczone Emiraty Arabskie. Tylko tam zobaczyć możemy jedyny siedmiogwiazdkowy hotel na świecie i najdroższy znany kurort położony na sztucznej wyspie w kształcie palmy. Cuda architektury i wszechobecny luksus – z nich właśnie słyną Abu Dhabi i Dubaj. Za tydzień w trzygwiazdkowym hotelu w Dubaju zapłacimy ok. 4300 złotych. Dla wielbicieli najwyższych standardów eSKY.pl oferuje m.in. siedmiodniowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w Abu Dhabi za 6 481 złotych od osoby.
 
Z Fidelem przy kawie
eSKY.pl ma w zanadrzu także najlepsze oferty dla wielbicieli kubańskich cygar, brazylijskiej kawy i wenezuelskich telenowel. Ameryka Łacińska i Południowa to niesamowita mieszanka kultur i zachwycającej przyrody. Najkorzystniejsze cenowo są Brazylia i Dominikana – radzi Łukasz Neska z serwisu eSKY.pl – Niezapomniany tydzień w Brazylii możemy spędzić już za 4848 złotych, co zważając na ceny biletów lotniczych jest naprawdę atrakcyjną ofertą. Tygodniowe wczasy na Dominikanie w czterogwiazdkowym hotelu w opcji all inclusive możemy znaleźć już w cenie 4668 złotych za osobę – dodaje Neska.
Wiele osób, które choć raz odwiedziły Kubę, już zawsze będzie chciało tam powrócić. Niepowtarzalna atmosfera wyspy – artystyczne klimaty i niezwykła przyroda od lat przyciąga podróżnych z całego świata. Ośmiodniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu na Kubie możemy wykupić w eSKY.pl już za 5698 złotych od osoby.
Wenezuela to miejsce, w którym nadal można odnaleźć mało znane i nie oblegane przez turystó2)w zakątki pełne dzikiej przyrody. Najwyższy na świecie wodospad Angel Falls czy Bajeczny archipelag Los Roques – uosobienie raju, to tylko niektóre z nich. Wenezuelczycy to bardzo roztańczony i rozśpiewany naród. Urlop w tym kraju to wymarzony pomysł dla osób otwartych na inne kultury, ciekawych świata i ludzi. Osiem dni w Wenezueli możemy spędzić w opcji all inclusive już za 5568 złotych (w hotelu ***) lub 6118 złotych (w hotelu ****).
 
Jedz, módl się i kochaj, czyli ruszamy na Bali
Październik to także ostatni dzwonek, aby zobaczyć indonezyjską wyspę Bali bez tłumu turystów i przed nadejściem pory deszczowej. To właśnie na niej bohaterka bestselleru Elizabeth Gilbert – Jedz, módl się i kochaj spędziła trzecią część podróży w poszukiwaniu samej siebie. Ale to nie jedyny powód, dla którego warto poznać Bali. To niesamowita wyspa pełna bóstw, demonów i świątyń. Jej niezwykle różnorodny krajobraz składa się z górskich szczytów i położonych pomiędzy nimi jezior, bajecznych plaż, wulkanów i tropikalnych lasów. Osiem dni na Bali możemy spędzić już za 4568 złotych od osoby (hotel czterogwiazdkowy, w cenie pobyt ze śniadaniem).
 
Król Lew, czyli wędrówki dzikich zwierząt w Tanzanii
 
Pod koniec października w Tanzanii ma miejsce ogromny spektakl wyreżyserowany wyłącznie przez naturę. Ponad milion dzikich zwierząt, w tym antylopy gnu, zebry oraz idące ich śladem drapieżniki powracają na południe w ramach Wielkiej Migracji odbywającej się co roku. Warto choć raz w życiu zobaczyć ten niesamowity widok. W serwis eSKY.pl znajdziemy wycieczki do Tanzanii już za 7698 złotych w hotelu czterogwiazdkowym i opcji all inclusive.
 
***
Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl (www.esky.pl) to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych sprzedających produkty turystyczne. Prowadzony jest przez spółkę eSKY Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu. Poprzez stronę internetową oraz telefoniczne biuro obsługi klienta, eSKY.pl umożliwia łatwy i wygodny zakup ofert biur podróży, biletu lotniczego, rezerwację miejsca w hotelu oraz wykupienie ubezpieczenia turystycznego. eSKY.pl to najnowocześniejsza technologia wyszukiwania oraz wysokiej jakości obsługa klienta. eSKY.pl jest członkiem elitarnej grupy agentów International Air Transport Association (IATA). Partnerem eSKY.pl jest wiodące na świecie internetowe biuro podróży Expedia Inc.
 źródło: PR
Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Jak zabezpieczyć swoje rzeczy podczas częstych podróży oraz jakie ubezpieczenie bagażu wybrać?
Telefon, laptop i tablet – wszystkie te urządzenia, oprócz tego, że bywają drogie, często są nośnikami...
Majówkowe wyprawy – co warto zapakować do plecaka?
Majówka sprzyja wyprawom w mniej i bardziej znane miejsca. Chętnie zabieramy na urlop całą rodzinę lub...
Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Idealny samochód dla Twojego hotelu? Postaw na Mercedes-Benz!
Świat luksusowego doświadczenia w podróżowaniu stale ewoluuje, a branża hotelarska wciąż stawia sobie...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...