Gdańsk powalczy w międzynarodowym konkursie

Dwa filmy promocyjne Gdańska wezmą udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych Art&Tur organizowanym w portugalskim Barcelos. Czy Gdańskowi uda się powtórzyć ubiegłoroczny sukces? Rozstrzygnięcie konkursu już 31 lipca 2014 roku!
 
W 2013 roku spot promocyjny Gdansk&Region 4in1 dedykowany 4 produktom turystyki biznesowej przygotowany przez Gdańsk Convention Bureau GOT we współpracy z Inspiros Consulting Group otrzymał prestiżową nagrodę za Najlepszy Scenariusz.
 
Do tegorocznej edycji konkursu GCB/GOT zgłosiło dwa animowane spoty: promujący aplikację mobilną GCBeVENT wykorzystywaną podczas konferencji i kongresów organizowanych w Gdańsku i Regionie oraz zachęcający do udziału w badaniach statystycznych poświęconych turystyce biznesowej. Oba filmy na zlecenie Gdańsk Convention Bureau GOT zrealizowała firma Luminaris z Gdańska. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 lipca 2014 roku. Filmy dostępne pod linkiem.
 
Międzynarodowy Festiwal Filmów Turystycznych Art&Tur to jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu filmowym międzynarodowej branży turystycznej. Każdego roku do konkursu zgłaszanych jest kilkaset filmów promocyjnych, dokumentalnych, programów telewizyjnych oraz kampanii reklamowych poświęconych turystyce z ponad 70 krajów z całego świata. Najlepsza produkcja festiwalu otrzymuje Grand Prix; poza nagrodą główną jury konkursu przyznaje szereg nagród, w tym za najlepszy scenariusz, muzykę/soundtrack i wiele innych. Wyróżnienia otrzymują również filmy w poszczególnych kategoriach tematycznych (turystyka kulturalna, hotele i resorty, wydarzenia/targi/kongresy i wiele innych).  Festiwalowi towarzyszą liczne konferencje, warsztaty i inne spotkania.

 

No posts found