Eventowy show na Targach Event 2012

W programie imprezy, obok wielu zabaw, prezentacji i rozrywek, zaplanowano także interesujące prelekcje poświęcone aktualnym zagadnieniom nurtującym branżę z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów. IV Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2012 odbędą się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c.

– Udany event z prawdziwego zdarzenia nie może obejść się bez atrakcji, które dostarczą uczestnikom pozytywnych emocji i rozrywki. Dlatego też różnorodnych gier, pokazów i ciekawostek nie zabraknie na Targach Event. W ten sposób nasze targi łączą w sobie trzy bardzo ważne z punktu widzenia branży funkcje: biznesową, bo stwarzają doskonałe warunki do rozmów i porównania ofert podwykonawców, edukacyjną, bo pozwalają zdobyć cenną wiedzę w trakcie merytorycznych spotkań, a także rozrywkową, dzięki licznym prezentacjom i zabawom. Co ważne, te ciekawie spędzone chwile relaksu mogą też okazać się wspaniałym źródłem inspiracji na niezapomnianie wydarzenia – mówi Bartosz Sosnowski, prezes MT Polska, organizatora Targów Event.

Event pełen atrakcji

Podczas targów zorganizowana zostanie wirtualna strefa game’ingowa Budda Play pełna fascynujących gier komputerowych, konsol i wygodnych poduszek. Pojawi się też Mobilny Lolobus, czyli wersja mobilna strefy gier, doskonała na eventy plenerowe. W trakcie imprezy, będzie można zmierzyć się też ze znanym polskim aktorem Robertem Moskwą w turnieju Rummikuba. Ponadto na uczestników czekać będą zespołowe gry strategiczne, mini golf, tor kartingowy, lodowe atrakcje, a także Foto Quick czy kręcenie cygar. Nie zabraknie też różnorodnych pokazów tanecznych, kulinarnych i barmańskich. Atrakcje te pojawią się na rozległej przestrzeni Networking Zone, podzielonej lodowym barem na strefę rozrywki Net oraz strefę WORK przeznaczoną na rozmowy biznesowe. Co więcej w ramach tegorocznej edycji wydarzenia Stowarzyszenie Branży Eventowej wspólnie z firmą Międzynarodowe Targi Polska organizuje konkurs na projekt maskotki Targów Event. Na zwycięzcę, który zaprezentuje najlepszy i najciekawszy projekt czeka voucher na dwuosobowy weekend w hotelu Zamek Na Skale. Za drugie i trzecie miejsce przyznane zostaną odpowiednio kurs kulinarny dla 2 osób oraz bon na organizację eventu dla 20 gości w warszawskim Budda Bag.

Oferta dla biznesu

Dzięki Targom Event przedstawiciele branży eventowej w jednym miejscu zapoznają się z najbardziej aktualnymi ofertami produktów i usług do wykorzystania przy kompleksowej organizacji imprez. Na stoiskach prezentowane będą propozycje atrakcji eventowych i sprzętu technicznego, w tym nowinek technologicznych, multimediów, oświetlenia i scenografii. Nie zabraknie różnorodnych obiektów na organizację wszelakich imprez, a także firm zajmujących się zabezpieczaniem eventów, dostarczaniem cateringu i usług barmańskich oraz agencji odpowiadających za obsługę personalną wydarzeń. Co więcej na stoiskach pojawią się też nośniki reklamowe, m.in. maszty, balony, standy, ekrany ledowe, gadżety i odzież reklamowa.

Eventy w pigułce

Dwóm dniom Targów Event 2012 towarzyszyć będą spotkania, które pozwolą poszerzyć wiedzę na tematy nurtujące branżę. Podczas konferencji Stowarzyszenia Branży Eventowej pt. „Event = kasa. Czyli o pieniądzach w eventach” informacjami dzielić się będą polscy i międzynarodowi specjaliści.  Poruszą m.in. zagadnienia związane ze zwrotem z inwestycji w eventach, optymalizacji kosztów w kryzysie, promocji regionu za pomocą wydarzeń, czy organizacji spotkań w Brandenburgii. Ponadto omówiona zostanie branża eventowa na Litwie, a na przykładzie Niemiec – współpraca między zleceniodawcami, a organizatorami eventów. Z kolei Gdańsk posłuży do rozmowy o budżecie Biur Promocji Miast. Formularz zgłoszeniowy na konferencję SBE dostępny jest na stronie Targów Event. Na drugi dzień wydarzenia zaplanowano natomiast m.in. spotkanie dotyczące korzystania z utworu podczas eventu organizowane przez ZAiKS, a także konferencję MAKonLine „Ubezpiecz Event i śpij spokojnie”.

Patroni i partnerzy Targów Event

Patronat strategiczny nad IV Targami Event objęło Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE, a patronami merytorycznymi zostali: Związek Firm Public Relations, Meeting Planner i Event Managers Club. Partnerem branżowym wydarzenia jest MICE Poland, a patronami internetowymi – Proto.pl i Marketing przy Kawie, E-konferencje.pl, OrganizatorzyImprez.pl.

By wziąć bezpłatnie udział w Targach Event 2012 należy do 30 września br. zapisać się on-line na www.targievent.pl/rejestracja. Rejestracja ta uprawnia również do zwiedzania V Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, które odbywać się będą równolegle w sąsiadującej hali. Więcej informacji na www.targievent.pl.

 

***

Spółka Międzynarodowe Targi Polska zarządza jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Jest ono w pełni dostosowane do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, szerokie bramy rozładunkowe, specjalne podjazdy dla samochodów ciężarowych oraz bezsłupowa konstrukcja umożliwiają pełną swobodę adaptacyjną, nawet w przypadku niestandardowych aranżacji i skomplikowanych konstrukcji. Komfortowe warunki dla organizacji targów, eventów i spotkań biznesowych zapewniają także klimatyzowana hala, przestronny hol oraz nowoczesne zaplecze biurowo-konferencyjne. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c to obiekt o powierzchni 15 200 mkw., z tego 10 000 mkw. stanowi hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. zajmują obiekty konferencyjno-biurowe.

Firma Międzynarodowe Targi Polska powstała w 1993 r. i pierwotnie zajmowała się organizacją targów. Od 2008 r. MT Polska jest operatorem centrum przy ul Marsa 56c.

PR

Organizacja konferencji w hotelu Airport Okęcie w Warszawie
Organizacja konferencji w Hotelu Airport Okęcie to gwarancja profesjonalizmu i komfortu na najwyższym...
Co warto zwiedzić na Mazowszu?
Mazowsze – serce Polski, to kraina niezwykłych kontrastów, gdzie nowoczesność spleciona jest z historią,...
Mazowieckie: Miejsca na wydarzenia okolicznościowe i biznesowe
W województwie mazowieckim istnieje wiele atrakcyjnych miejsc, które idealnie nadają się do organizacji...
Czym kierować się wybierając apartamenty na doby w Warszawie?
Wybór noclegu nie jest łatwy, tym bardziej, gdy dostępnych opcji jest bardzo wiele. Zawsze warto dokładnie...
Warszawa jako biznesowe centrum kraju. Miejsca na eventy szkoleniowe w Stolicy
Warszawa jest miastem, w którym po zakończonych zajęciach uczestnicy konferencji lub szkoleń mogą znaleźć...
Hotel Warszawa centrum ? Apartamenty hotelowe w sercu miasta
Apartament hotelowy zapewnia komfortowy wypoczynek w warunkach zbliżonych do domowych. Goście mają do...