Dziesięć krajów, dziesięć miesięcy, jedna rodzina i … muzyka

Peggy i Fred z sześcioletnim synem Milesem postanowili wybrać się w bardzo niekonwencjonalną podróż dookoła świata. W dziesięć miesięcy chcą odwiedzić dziesięć krajów, poznawać ich muzykę i edukować najmłodszych obywateli. To właśnie Little Music World Tour, której patronuje Deezer.

Każdy kontynent, kraj, region czy czasami nawet nieodległa wioska to inna kultura, dialekt, tradycja i muzyka. Ten ogrom kulturowego i dźwiękowego bogactwa zainspirował Peggy i Freda do zaplanowania swojej oryginalnej podróży. W każdym z odwiedzanych krajów Peggy organizuje warsztaty muzyczne dla dzieci z udziałem lokalnych artystów, a Fred to wszystko rejestruje na filmach. Efektem warszatów są niesamowite playlisty i materiały video, z którymi można zapoznać się na ministronie poświęconej podróży w serwisie Deezer.

W każdym z krajów Peggy, Fred i Miles będą spotykać się z edytorami Deezer, którzy opowiedzą im o kulturze kraju i polecą najciekawszych lokalnych artystów, pomagając stworzyć odpowiednią playlistę. Peggy, Fred i Miles w październiku odwiedzili Indonezję, a kolejne kraje na ich trasie to Laos, Kambodża, Tajlandia, Nowa Zelandia, Chile, Argentyna, Brazylia i Senegal.

Aplikacja Little Music World Tour jest dostępna bezpośrednio pod linkiem: http://www.deezer.com/pl/app/alittlemusicworldtour

 

O Deezer

Deezer to międzynarodowy serwis muzyczny oferujący niezwykłe i zindywidualizowane doświadczenia muzyczne dla ponad 32 milionów użytkowników w ponad 180 krajach na świecie. Posiadając ponad 3 miliony subskrybentów, 2 miliony fanów na Facebook’u oraz 100 milionów playlist, Deezer każdego dnia pozwala cieszyć się fanom w nieograniczony sposób muzyką z całego świata. Zapewnia dostęp do ponad 25 milionów utworów muzycznych, które można odtwarzać na wszystkich dostępnych nośnikach – smartphonach, tabletach, laptopach czy komputerach stacjonarnych – w dowolnym czasie. Misją Deezera jest odkrywanie muzyki i dzielenie się nią z fanami za pomocą indywidualnie dobranych do każdego kraju rekomendacji muzycznych, zgodnych z aktualnie panującymi trendami. Dzięki międzynarodowej współpracy z Facebookiem, Deezer dzieli się muzyką z odbiorcami na całym świecie.


PR

No posts found