Dwa razy więcej turystów na narty z Rainbow Tours

Oferta narciarskich wyjazdów zimowych z biurem Rainbow Tours cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku touroperator spodziewa się dwa razy większego zainteresowania wyjazdami, niż w analogicznym okresie 2009 roku. W ofercie znalazły się takie kierunki jak: Włochy, Francja oraz Austria. Największym uznaniem klientów cieszy się region Val di Sole i Tonale we Włoszech.

Rainbow Tours prognozuje, że w 2010 roku na wykup ofert narciarskich zdecyduje się dwa razy większa liczba osób w porównaniu do roku poprzedniego. Dzięki wynegocjowaniu lepszych stawek w zagranicznych hotelach, touroperator obniżył ceny imprez o kilka procent. Już teraz sprzedano 30 procent oferty.

– Organizując wyjazdy narciarskie od kilku lat, wiemy co najbardziej lubią Klienci. Postanowiliśmy pozostać więc przy ofercie z roku poprzedniego dodając hotele znajdujące się w centrach miasteczek, gdzie łatwo dostępne są tzw. atrakcje apres-ski. Oferujemy również hotele posiadające ośrodki welness&spa aby po intensywnej jeździe na nartach można było się odprężyć i zregenerować siły         – mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow Tours.

Największym powodzeniem jak do tej pory cieszy się region Val di Sole i Tonale we Włoszech. Dużym atutem tego miejsca jest lodowiec Presena. Coraz większą popularnością cieszą się jednak wyjazdy do Francji, gdzie klienci cenią sobie wyjątkową bliskość wyciągów narciarskich od miejsca zakwaterowania.

– W swojej ofercie przedstawiliśmy zimowe wyjazdy zarówno samolotem jak i autokarem.  Wprowadziliśmy szerszy wybór apartamentów. Hotele, które proponujemy, oferują naszym Klientom zarówno śniadania jak i obiadokolacje w cenie pobytu – dodaje Grzegorz Baszczyński.

Źródło: media.netpr.pl

Hotel czy apartament: co lepiej wybrać na nocleg?
Wybór noclegu to nie tylko kwestia czterech ścian i dachu. Warto zastanowić się, czy lepiej zdecydować...
Jesienne spacery po plażach Bałtyku stanowią głęboką terapię morza
Kiedy słowo “Bałtyk” pada w rozmowach, wiele osób ma przed oczami obraz złotych plaż, dzieci...
Hotel nad morzem z basenem krytym
Jeżeli marzysz o wypoczynku w miejscu, gdzie luksus łączy się z naturalnym pięknem, hotele w miejscowościach...
Babski wypad nad morze z przyjaciółkami
Zapomnijcie o rutynowych weekendach i monotonnych spotkaniach w kawiarniach. Wyobraźcie sobie miejsce,...
Luksusowe kampery dostępne w warszawskiej wypożyczalni
Podróż kamperem to świetny sposób na zorganizowanie niezapomnianych wakacji. Podczas takiej...
Masz w planach wyjazd w góry lub biwakowanie na łonie natury? Zabierz ze sobą praktyczne naczynia
Choć lato dobiega końca, to wciąż jest jeszcze sporo czasu, by wybrać się w góry. Jeśli przed Tobą wakacyjny...