Dobra chwila na zakup świątecznych biletów

Jeżeli chcesz wyjechać na święta za granicę, to dobra chwila, żeby zorganizować podróż. Nadal dostępne są bilety na większość połączeń autokarowych i wciąż można skorzystać z wielu promocji – radzą eksperci z portalu www.BiletyAutokarowe.pl.

– Zbyt późna rezerwacja na okres świąteczny jest problemem polskich podróżników – wyjaśnia Mirosław Nikolin, współwłaściciel serwisu. – Moglibyśmy jeździć taniej i oszczędzić sobie stresu związanego z organizacją wyjazdu, ale niestety często odkładamy zakup biletów na ostatnią chwilę.

Opieszałości możemy później żałować, bowiem ceny biletów zwykle z czasem rosną, zaś promocje szybko się kończą. Kupując bilety wcześnie, mamy okazję skorzystać z cen nawet o 80 proc. niższych od tych, które należy zapłacić za bilet na kilka dni przed wyjazdem.

Przykładowo: bilet dwustronny linii Sindbad na połączenie Wrocław – Berlin możemy nabyć już za 149 zł zamiast 349, zaś na połączenie Katowice – Paryż: 149 zł zamiast 499. Promocja dotyczy przejazdów i powrotów w określone dni, warto jednak dostosować do niej swoje plany.

Największą zaletą kupna biletów na miesiąc czy dwa przed podróżą jest gwarancja przejazdu.

– Przez infolinię i czat często kontaktują się z nami klienci, którzy potrzebują biletu na jutro, albo nawet na ten sam dzień – mówi Mirosław Nikolin. – Niestety, w wielu przypadkach okazuje się, że bilety na ich kurs zostały wyprzedane, a ważną podróż trzeba odłożyć na później. Tak jest nawet poza sezonem turystycznym. Przed świętami może być tylko gorzej.

Współwłaściciel www.BiletyAutokarowe.pl przypomina, że bilety autokarowe można nabyć w serwisie na trzy sposoby: składając rezerwację online, dokonując zakupu przez telefon lub za pomocą czatu. Zakup przez Internet jest możliwy 24 godziny na dobę, zaś konsultanci portalu dyżurują od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 17:00.

 

PR

No posts found