Do końca listopada zniżka na zakup powierzchni na Targi EuroGastro 2014

Trwają przygotowania do XVIII Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2014, najważniejszego wydarzenia w branży HoReCa. Znaczna część powierzchni wystawienniczej jest już sprzedana lub zarezerwowana. Jeszcze tylko do końca listopada organizator, firma MT Targi Polska, umożliwia zakup powierzchni ze zniżką.

Najbliższa edycja Targów EuroGastro odbędzie się w dniach 26-28 marca 2014 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Ta impreza wystawiennicza już od 18 lat jest miejscem spotkań i wszechstronnej prezentacji oferty sektora HoReCa. – Zależy nam na przekonaniu nowych wystawców o korzyściach biznesowych, jakie niosą ze sobą te targi. Liczymy, że zniżki przekonają tych jeszcze niezdecydowanych, a i nasi dotychczasowi klienci docenią oferowane rabaty – mówi Grzegorz Sendor, koordynator projektów HoReCa w MT Targi Polska. Firmy zainteresowane wystawieniem się na Targach EuroGastro 2014 mogą zakupić powierzchnię wystawienniczą z 5% zniżką obowiązującą do końca listopada.

Ważne narzędzie biznesowe

Targi EuroGastro to okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz precyzyjnego dotarcia do odbiorców z sektora HoReCa. Ostatnią edycję targów odwiedziło ponad 19 tys. branżowych klientów z 32 krajów, z czego 35% stanowili właściciele, prezesi oraz członkowie zarządu, a 21% dyrektorzy i managerowie firm z branży oraz lokali gastronomicznych. Dopisały również osoby mające wpływ na podejmowanie decyzji, tj. szefowie kuchni i kucharze. Targi EuroGastro 2013 zgromadziły 267 wystawców z 18 krajów. Odbyło się ponad 30 pokazów kulinarnych, w tym kilka w wykonaniu znanych osobowości świata gastronomii. 10 ekspertów rynku HoReCa poprowadziło konferencje tematyczne, w których wzięło udział 600 osób.

Więcej informacji: www.eurogastro.com.pl

***

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Infrastruktura oraz Wędkuj z Nami.

 

No posts found