Dlaczego warto mieć alkomat stacjonarny w hotelu ?

Kastor Polska jest jedyną firmą vendingową na terenie Polski wyspecjalizowaną w świadczeniu usług dla kierowców, zajmujemy się dystrybucją, wynajmem i serwisem profesjonalnych alkomatów stacjonarnych oraz akcesoriów niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania.

Nasza firma istnieje na rynku już od 2010 Ideą firmy jest chęć udostępnienia alkomatów do użytku publicznego i tym samym zwiększenie bezpieczeństwa na drogach, gdyż uczestniczymy w ogólnopolskiej kampanii „Piłeś nie jedź”, promowanej przez ZP PPS (Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy) mających na celu propagowanie idei odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Współpraca z Firmą Kastor Polska polega na instalowaniu w lokalach, hotelach, stacjach paliw i innych obiektach naszego urządzenia, właściciele obiektów nie ponoszą żadnych kosztów związanych z zainstalowaniem, serwisowaniem i obsługą naszych alkomatów jedynym kosztem, który jest to comiesięczna opłata abonamentowa. Użyczając miejsce pod alkomat klient nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia bądź kradzież urządzenia.

Główną korzyścią z posiadania naszego urządzenia jest dochód jaki ono generuje oraz wiele dodatkowych atutów nie wspominając o zadowolonych klientach. Współpracujemy już z ponad 660 obiektami miedzi innymi hotelami, restauracjami, stacjami paliw oraz innymi punktami użyteczności publicznej.

DLACZEGO WARTO ZAINSTALOWAĆ NASZ ALKOMAT STACJONARNY:

– Urządzenie podnosi prestiż Państwa lokalu co zapewnia dodatkową reklamę na regionalnym rynku,

– Powoduje wzrost sprzedaży wszelkich produktów i usług,

– W alkomacie zastosowano tą samą technologię czujnika z której korzysta Polska Policja, dzięki czemu zarówno precyzja pomiaru jak i stabilność działania jest gwarantowana, dokładność prezentowanego wyniku do 0,01 promila,

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI:

– Zapewniamy dochód z posiadania urządzenia,

– Zapewniamy nieodpłatny fachowy i solidny serwis na miejscu u klienta a także wykonujemy regularne przeglądy oraz nadzór techniczny,

– Nasz alkomat stacjonarny jest innowacyjnym urządzeniem na Polskim rynku co potwierdza Naczelna Organizacja Techniczna.

ZASADA DZIAŁANIA ALKOMATU:

Alkomat stacjonarny jest urządzeniem wrzutowym na monety. Aby skorzystać z alkomatu należy wrzucić monetę o nominale 5 zł (tylko takie przyjmuje – inne monety są zwracane klientowi). Po wrzuceniu monety pobieramy słomkę, która jest ogólnie dostępna w podajniku, wkładamy ją w ustnik znajdujący się w urządzeniu i dmuchamy ok. 5 sekund zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie LCD. Po wykonaniu tych czynności dokładny w promilach zostanie wyświetlony na wyświetlaczu.
Zapraszamy do współpracy

Nasze nr tel.

Dystrybucja: 600-898-455, 607-605-875

Serwis urządzeń: 693-011-055

kastoralkomaty@gmail.com

www.kastorpolska.pl


No posts found