Czemu warto parkować przy lotnisku

W ostatnich latach pomimo wzrostu zagrożeń terrorystycznych odnotowuje się zwiększone zainteresowanie podróżami w celach turystycznych i biznesowych. Prognozy na kolejne lata są jeszcze lepsze, bo poziom życia, zarobki i najróżniejsze świadczenia społeczno-socjalne wzrastają. A co jeszcze przyczynia się do większego zainteresowania turystyką?

Jesteśmy społeczeństwem konsumpcyjnym, nastawionym na wygody, dlatego wielu z nas czuje dyskomfort, gdy jakiś element urlopu zaczyna szwankować. W drodze do wymarzonego kurortu może zdarzyć się wiele, chociażby problemy z parkowaniem samochodu przy samym lotnisku, awaria samochodu czy chociażby brak dostępu do bankomatu. Nie na wszystkie bolączki da się znaleźć rozwiązanie, ale w wielu sytuacjach można już ułatwić sobie wyjazd na wczasy chociażby poprzez skorzystanie z rezerwacji online miejsca parkingowego przy lotnisku.

Przykładem takiego rozwiązania jest chociażby parking przy lotnisku Balice. To właśnie w tym miejscu podróżni znajdą około 450 miejsc postojowych, co więcej, dla ułatwienia i przyspieszenia obsługi jest to rozwiązanie z możliwością wcześniejszej rezerwacji i płatności online. Cena za taką usługę wcale nie jest wysoka, a biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, które zyskujemy usługa staje się bezcenna. Bezpiecznie pozostawione auto, to przecież spokojna głowa właściciela samochodu i całej jego rodziny.

Warto dodać, że zakres pomocy obsługi parkingowej nie kończy się tylko na wskazaniu miejsca parkingowego podróżnym, ale także pomoc przy przemieszczeniu się z parkingu pod sam terminal. Wystarczy, że podróżni zgłoszą chęć skorzystania z transportu busem i staną pod wiatą autobusową, by po chwili obsługa parkingu odwiozła ich pod sam terminal. Turyści mogą również skorzystać z kasy automatycznej oraz dodatkowego wejście do terminala (w odległości 5 minut).

Parking przy lotnisku Balice jest oczywiście monitorowany oraz dostępny przez siedem dni w tygodniu i dwadzieścia cztery godziny na dobę, dlatego nie musimy się obawiać, że będzie zamknięty nocą, w święta czy długie weekendy. Kompleksowa usługa tego miejsca to nie tylko miejsca postojowe, ale także ładowanie akumulatora w przypadku awarii, skorzystanie z kompresora, myjki, czy fotelika dla dziecka. A, gdy podróż będzie dobiegać do końca wystarczy jeden telefon by obsługa parkingu przygotowała busa na podróż powrotną z lotniska na parking. Wygodnie, bezpiecznie i kompleksowo.

Jak przebiega rezerwacja miejsca parkingowego przy lotnisku Balice?

Procedura jest prosta, szybka i bezpieczna, a każdy, kto chociaż raz zrobił zakupy przez Internet nie będzie miał żadnego problemu z taką internetową operacją. Wystarczy wybrać termin przyjazdu i wyjazdu na parking, poczym podać swoje dane personalne, zapłacić drogą online i odebrać potwierdzenie, które zawsze trzeba mieć przy wjeździe na parking i w momencie opuszczania parkingu. Zarządca parkingu przewidział również opcję dla VIP-ów, a więc miejsca bardzo blisko obsługi parkingu, stosownie poszerzone z pokrowcem na auto. Trzeba przyznać, że usługa tego typu nie jest dużo droższa.

Korzystanie z parkingów przy lotniskach staje się coraz bardziej popularne w Polsce i nic w tym dziwnego, bo system ten sprawdził się z powodzeniem w wielu krajach Europy i całego świata. Prosty i wygodny sposób na zapewnienie sobie i rodzinie bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju na cały pobyt za granicą. Bezcenna i godna polecenia usługa dla podróżujących turystycznie i biznesowo.Fotografia: pexels.com David McBee

"Airport Parking 500" - Twój parking przy Lotnisku Chopina
Znalezienie odpowiedniego miejsca parkingowego w pobliżu lotniska może być często źródłem dodatkowego...
Parkingi przy lotnisku Pyrzowice, czyli wygodne rozwiązanie dla podróżujących. Ranking
Planujesz podróż samolotem z lotniska w Katowicach (Pyrzowice)? Jeśli tak jest, a Ty zamierzasz przyjechać...