CONFnet system dla branży hotelarsko-konferencyjnej

Rozwój usług mobilnych nabrał w ostatnich latach w Polsce niesamowitego rozpędu. Nie ulega wątpliwości, iż biznesowe systemy mobilne wspierają w Polsce firmy na ogromną skalę w zdobywaniu przewagi konkurencyjnej.

Trend ten widoczny jest również na rynku hotelarsko-konferencyjnym. Coraz więcej firm szkoleniowych, hoteli oraz ośrodków konferencyjnych decyduje się na ubogacenie swojej oferty o innowacyjny system, pozwalający wyróżnić się na mocno nasyconym rynku.

Jednym z takich systemów jest CONFnet, znajdujący się w ofercie firmy networxmedia, będący całkowicie nową jakością w usługach konferencyjnych. Dzięki unikatowemu zastosowaniu technologii mobilnych, CONFnet umożliwia stworzenie interaktywnej płaszczyzny komunikacyjnej w danej lokalizacji, tworząc nowy wymiar integracji uczestników spotkań szkoleniowo-konferencyjnych.

CONFnet jest wykorzystywany zarówno przy okazji konferencji, wewnętrznych spotkań firmowych, jak również w trakcie spotkań warsztatowo-praktycznych. System pozwala między innymi na organizowanie loterii i konkursów SMS w trakcie spotkań, stworzenie strategicznej gry symulacyjnej opartej na SMS, jak również zaaranżowaniu chatu w czasie organizowanego eventu. 
Usługa pozwala na zbudowanie mobilnej społeczności wokół danego eventu , jak również daje możliwość podglądu poprzez stronę WWW treści wysyłanych przez uczestników wydarzenia w czasie rzeczywistym.


System daje wiele innych ciekawych możliwości ubogacenia eventów oraz może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i pomysłów klienta.

 

źródło: www.networxmedia.pl

Władysławowo 2013 - będzie się działo!
Sezon turystyczny we Władysławowie zapowiada się wyjątkowo gorąco! Letnia scena muzyczna to moc koncertów...
Letnia Scena Muzyczna Władysławowo 2013 - kalendarz imprez
Letnia Scena Muzyczna 2013 we Władysławowie zapowiada się wyjątkowo gorąco: Pezet, O.S.T.R., Brodka,...
OscypekFest - Żywiec 2011
28 i 29 maja (sobota i niedziela) Kapela PIECZARKI zaprasza do Browaru w Żywcu na VI edycję imprezy "OscypekFest"....
Kraków rozrywka, noclegi, atrakcje.
Duże miasta w odróżnieniu od małych miast dysponują infrastrukturą umożliwiającą mieszkańcom korzystanie...
Szkolenia turystyczne, hotelarskie, gastronomiczne
Przed nami sezon wakacyjny 2009. Mimo że jeszcze dwa miesiące dzielą nas od kalendarzowego lata, to dla...
Czas imprez na świeżym powietrzu
Wiosna, a z nią jarmarki, pikniki, festyny, koncerty, ogniska, grillowanie oraz szereg imprez tematycznych...