Co warto wiedzieć o fotografowaniu w scenerii jesieni?

Udane zdjęcia z rodzinnej wycieczki i wspaniałe wrażenia ze spacerów w Górach Opawskich, a także o śpiących Podkowcach Małych i wizażu na jesienną sesję zdjęciową, w programie „Przyroda w obiektywie”.

Dolina Białej Głuchołaskiej to idealne miejsce na weekendową wycieczkę połączoną z obserwacją przyrody i amatorską sesją zdjęciową do rodzinnego albumu. W Górach Opawskich, po których z aparatem oprowadza widzów fotograf Zbigniew Bartosik jest mnóstwo miejsc godnych uwiecznienia. Park Krajobrazowy zachwyca jesiennymi barwami, ale nie tylko te walory są powodem dla którego warto się tam wybrać. Interesujące i niezwykłe są podziemne sztolnie, gdzie dawniej wydobywano złoto, a dziś układają się do snu nietoperze – Podkowce Małe. Przygodą i pretekstem do wykonania portretu rodzinnego może być odnalezienie Źródełka Żegnalskiego, z którego wypływa krystaliczna i zdrowa źródlana woda…

W programie „Przyroda w obiektywie” będzie również okazja podpatrzeć pracę modelki podczas sesji zdjęciowej i wysłuchać porad dla amatorów obiektywu ze strony zawodowych fotografów i wizażystki.

Odcinek 6 „Przyroda w obiektywie” w piątek, 18 października o godz. 20:05.

___

Ogólnopolska Telewizja TVR, to pierwsza i jedyna w Polsce telewizja dedykowana tematyce życia i bycia poza miastem. Program kierowany jest do wszystkich tych, których fascynuje i intryguje życie, praca i spędzanie wolnego czasu z dala od wielkomiejskiego gwaru. Zgodnie z hasłem „blisko ludzi, blisko natury” na antenie TVR można znaleźć szeroki wachlarz programów edukacyjnych, poradnikowych, informacyjnych, społecznych oraz rozrywkowych. Ogólnopolska Telewizja TVR dostępna jest na wszystkich platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat (kanał 170), „nc+” (kanał 222), w wybranych sieciach kablowych: UPC (kanał 159), Inea (kanał 293) oraz drogą satelitarną (FTA), za pomocą dowolnego tunera cyfrowego oraz w Internecie na stronie www.tvr24.pl Telewizja została dwukrotnie nominowana w VI oraz w VII edycji Festiwalu Kanałów Tematycznych do nagrody Tytanowe Oko. W tym roku TVR został laureatem nagrody „Rzetelni w biznesie”.


PR

Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...
Wynajem busa 9-osobowego – dlaczego warto się zdecydować?
Planując podróż ze swoimi przyjaciółmi lub organizując wyjazd służbowy, warto pomyśleć o wygodnym transporcie....
Czy muszę znać hiszpański wybierając się do Hiszpanii?
Wybierając do Hiszpanii, pytanie o konieczność znajomości języka hiszpańskiego często się pojawia. Odpowiedź...
Wycieczka na Islandię - Co warto zobaczyć?
Islandia, kraj ognia i lodu, jest miejscem, które zachwyca swoją niezwykłą przyrodą i krajobrazami, jakich...
Wakacje All Inclusive LATO 2024 - Dlaczego warto zarezerwować już teraz?
Wakacje First Deal czy Last Minute? Planowanie wymarzonych wakacji to czasem wyjątkowe wyzwanie. Szukając...