Całoroczne stoki narciarskie nagrodzone podczas targów Ciepły Bałtyk 2010

Mazuria-Bravo – wyłączny importer i dystrybutor całorocznych stoków narciarskich Gornostay® GS 9500 – otrzymała nagrodę Mercurius Gedanensis w kategorii Sport i Rekreacja dla najlepszego produktu dla branży hotelarskiej prezentowanego podczas targów Ciepły Bałtyk. Wyróżnione narciarskie stoki zjazdowe uznane zostały za najbardziej interesującą nowość, która pojawiła się ostatnio na polskim rynku.

Jury konkursu Mercurius Gedanensis – w swoim uzasadnieniu – stwierdziło, że oferowane przez firmę Mazuria-Bravo całoroczne stoki treningowe to produkt innowacyjny oraz nowy, dynamiczny sposób na spędzanie wolnego czasu. Sędziowie podkreślali również, że inwestycja w narciarskie stoki treningowe to doskonała okazja do wyróżnienia się hoteli na tle konkurencji oraz przyciągnięcia większej liczby klientów do obiektów.

W czasie targów, stoisko firmy Mazuria-Bravo odwiedziło wiele osób – zarówno potencjalni inwestorzy, jak i przyszli użytkownicy całorocznych SKI & SNOWBOARD Parków. Wszyscy goście z zainteresowaniem oglądali film przedstawiający nagrodzony produkt oraz zadawali liczne pytania dotyczące inwestycji.

Nagrodzony narciarski stok zjazdowy umożliwia swobodną jazdę na nartach lub snowboardzie przez okrągłe 12 miesięcy. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą nauczyć się jeździć na nartach czy desce, doskonalić swoje umiejętności lub w maksymalny sposób wykorzystywać swój potencjał narciarski. Korzystanie z całorocznych stoków treningowych Gornostay® jest bezpieczne i niezależne wobec pór roku i warunków pogodowych. Narciarze, którzy przed wyjazdem do kurortów zimowych, uczą się i trenują na narciarskim sprzęcie sportowym znacznie rzadziej ulegają urazom i kontuzjom na otwartych stokach narciarskich.

Cieszymy się, że oferowany przez nas produkt został wyróżniony podczas targów Ciepły Bałtyk. To dla nas wielki sukces. Zdobyta nagroda pokazuje, że doceniane są przede wszystkim pomysły nowatorskie, które potrafią zmienić powszechnie obowiązujący punkt widzenia. Do tej pory, jazda na nartach możliwa była jedynie przez kilka miesięcy. Dzięki naszemu produktowi, amatorzy sportów zimowych będą mogli korzystać z ulubionej formy rozrywki przez okrągły rok” – mówi Damian Sierzputowski, Prezes Zarządu firmy Mazuria-Bravo.

Całorocznymi SKI & SNOWBOARD Parkami zainteresowane są już centra handlowe oraz hotele. Niedługo zakończone zostaną negocjacje z pierwszym polskim inwestorem.

Koszt inwestycji w jeden całoroczny stok zjazdowy to ok. 500 tysięcy złotych, w dwa stoki – ok. 1 milion złotych. Cena ta może się wahać w zależności od kursu euro oraz wybranej opcji stoku np. z mechanizmem opuszczania i podnoszenia stoku. Standardowy klub składa się z 2 stoków treningowych. Inwestycja ta charakteryzuje się niespotykaną rentownością, a zwrot z inwestycji następuje już po 24 miesiącach.

Informacje o firmie:

Mazuria-Bravo Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem i dystrybutorem całorocznych narciarskich stoków zjazdowych Gornostay® GS 9500 przeznaczonych do montażu w obiektach sportowych, rekreacyjnych, handlowych i innych. Firma stale poszukuje innowacyjnych rozwiązań biznesowych, wykorzystując bogate doświadczenie członków Zarządu spółki oraz współpracujących fachowców i ekspertów. Warto nadmienić, że Mazuria-Bravo uczestniczy również w handlu zagranicznym rybami mrożonymi, współpracując z krajami zlokalizowanymi na wszystkich kontynentach. Przedsiębiorstwo ma ambitne plany rozwojowe obejmujące m.in. budowę profesjonalnej handlowej platformy internetowej. Firma angażuje się także w inne podmioty stawiające na innowacje, czego przykładem jest ścisła współpraca z dynamicznie rozwijającą się spółką DCB Sp. z o.o., ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów (www.decoba.pl).

www.mazuriasport.pl

No posts found