Biznes w parze z dobroczynnością – Fundacja Sprzymierzeni z GROM na EuroGastro

Zbliżające się 19. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro to dla przedstawicieli branży HoReCa nie tylko szansa do poznania najnowszej oferty gastronomicznej, ale również okazja do niesienia pomocy potrzebującym. Podczas targów odbędzie się aukcja na rzecz Fundacji Sprzymierzeni z GROM.

Targi EuroGastro to wydarzenie biznesowe, podczas którego będzie można wesprzeć potrzebujących. Firma MT Targi Polska, organizator targów, nawiązała współpracę z Fundacją Sprzymierzeni z GROM. Kooperacja ma na celu wypracowanie pomysłów, które przyczynią się do wzrostu zainteresowania partnerów biznesowych firmy MT Targi Polska dobroczynną działalnością Fundacji.

Jak mówi Urszula Potęga, prezes firmy MT Targi Polska, na EuroGastro zostanie zorganizowana aukcja, z której zebrane pieniądze będą przeznaczone na cele statutowe Fundacji. – Przy okazji naszych targów planujemy pokazać czym zajmuje się Fundacja. W ten sposób chciałabym podziękować wszystkim, którzy poświęcają się, abyśmy mogli żyć spokojnie i bezpiecznie – uzasadnia Urszula Potęga.   

Sprzymierzeni z GROM

Celem Fundacji jest organizowanie pomocy dla weteranów, żołnierzy oraz funkcjonariuszy służb mundurowych i ich rodzin, którzy wymagają wsparcia w przypadku ciężkiej choroby, wypadków losowych powiązanych z wykonywaną służbą czy trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej. Zadaniem Fundacji jest również szeroko pojęta edukacja w zakresie bezpieczeństwa. 

Fundacja zapewnia również pomoc medyczną, psychologiczną, prawną i socjalną żołnierzom i funkcjonariuszom w czynnej służbie. – Cieszymy się, że firma MT Targi Polska jest otwarta na wspieranie Fundacji. Takie partnerstwa czynią wiele dobra dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Jestem wdzięczny, że dzięki zrozumieniu Pani Prezes będziemy mogli zainteresować naszą działalnością kolejne osoby – przyznaje Grzegorz Wydrowski, prezes zarządu Fundacji. 

Zostań dobroczyńcą

Podczas Targów EuroGastro odbędzie się aukcja, na której zlicytowane zostaną czekoladowe statuetki „Nurka Bojowego JW GROM” wykonane przez uznanych cukierników: Tomasza Dekera oraz Pawła Mieszałę. W licytacji, która będzie zorganizowana 26 marca o godzinie 13.00, może wziąć udział każdy uczestnik Targów EuroGastro.

Informacje praktyczne

Targi EuroGastro odbędą się 25-27 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Na targi obowiązuje rejestracja. Dla przedstawicieli branży, którzy dokonają jej online przewidziana jest 50% zniżka na bilet wstępu. Więcej informacji na www.eurogastro.com.pl.

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Dziedzictwo oraz Infrastruktura.

PR

Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Trwają zapisy na jubileuszowy TOUR SALON!
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń wystawców do udziału w największych w Polsce targach turystycznych...