Beztroskie wakacje dla każdego z TUI! Nowa kampania reklamowa na sezon Lato 2011

Warszawa, 29 grudnia 2010 roku – TUI Poland startuje z ogólnopolską kampanią reklamową oferty wyjazdowej na sezon Lato 2011 pod hasłem „Beztroskie wakacje dla każdego”. Kampania składa się z dwóch targetowanych spotów, które od końca grudnia emitowane są na wybranych kanałach telewizyjnych. W styczniu kampania obejmie swym zasięgiem także Internet i radio.

Nowa kampania reklamowa oparta jest na pełnym humoru przekazie przedstawiającym TUI jako doskonałego towarzysza podróży, z którym każdy spędzi beztroskie, pełne atrakcji i zabawy wakacje. Ten przekaz dominuje w obu spotach reklamowych, skierowanych do klientów o zróżnicowanych potrzebach. Za kreację i produkcję odpowiedzialna była agencja Brasil, a zakupem mediów zajął się Dom Mediowy Mediavest.

Pierwszy spot reklamowy przybliża uroki spędzania wakacji z TUI każdemu dorosłemu klientowi. Zalety spędzania rodzinnych wakacji pokazuje nam drugi spot reklamowy, prezentujący plusy ofert wyjazdowej TUI Family z animatorem zabaw dla dzieci. Oba spoty emitowane są na ogólnopolskich kanałach telewizyjnych: TVN, TVP, Polsat oraz na kanałach tematycznych z pakietu AtMedia. Ze względu na charakter oferty rodzinnej, spot TUI Family emitowany jest w sąsiedztwie pozycji programowych adresowanych do kobiet.

W pierwszym tygodniu stycznia kampania zostanie poszerzona o Internet, gdzie wykorzystane zostaną istniejące materiały video. Na styczeń planowana jest także kampania reklamowa w radiu oraz z wykorzystaniem kanałów OOH. 

 
„Kampania reklamowa ma na celu pokazać, że każdy klient, bez względu na to, jaką formę wypoczynku wybierze, spędzi z TUI niezapomniane wakacje. Humorystycznym klimatem panującym w spotach chcieliśmy pokazać, że wakacje z TUI to niezapomniana i pełna wrażeń przygoda na wyciągnięcie ręki dla każdego! Naszej ofercie rodzinnej – TUI Family, w której dzieci spędzają wakacje pod czujnym okiem doświadczonych polskich animatorów, zdecydowaliśmy się poświęcić osobny spot. W zabawny sposób pokazuje on, że urlop spędzany ze swoimi pociechami może być pełen relaksu, odpoczynku i dobrej zabawy” – powiedziała Justyna Krzyżanowska, brand manager TUI w TUI Poland.

TUI Poland Sp. z o.o.
ul. Wołoska 9a
budynek Platinium III
02-538 Warszawa
   
Tel. +48 22 568 00 00
Fax +48 22 568 00 01
e-Mail: info@tui-poland.pl
www.tui-poland.pl

źródło: PR

Wysowa-Zdrój. Urokliwe uzdrowisko w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to niewielka, ale niezwykle malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona w sercu Beskidu...
Doskonały towarzysz podczas przygód na świeżym powietrzu: Plecak nieprzemakalny
Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury, wiesz jak ważne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni...
Wynajem busa 9-osobowego – dlaczego warto się zdecydować?
Planując podróż ze swoimi przyjaciółmi lub organizując wyjazd służbowy, warto pomyśleć o wygodnym transporcie....
Czy muszę znać hiszpański wybierając się do Hiszpanii?
Wybierając do Hiszpanii, pytanie o konieczność znajomości języka hiszpańskiego często się pojawia. Odpowiedź...
Wycieczka na Islandię - Co warto zobaczyć?
Islandia, kraj ognia i lodu, jest miejscem, które zachwyca swoją niezwykłą przyrodą i krajobrazami, jakich...
Wakacje All Inclusive LATO 2024 - Dlaczego warto zarezerwować już teraz?
Wakacje First Deal czy Last Minute? Planowanie wymarzonych wakacji to czasem wyjątkowe wyzwanie. Szukając...