Baltic Natur Park Holiday Resort ? całoroczny wypoczynek w Niechorzu

Okres wakacyjny minął, przynajmniej teoretycznie, bo spora część osób wręcz preferuje wyjeżdżanie na odpoczynek po zakończeniu tego okresu. Dlaczego? To proste i logiczne, w czasie okresu wakacyjnego wszędzie wręcz roi się od ludzi, nie dość więc, że ciężko dostać pokój w ośrodkach, to jeszcze spędzenie czasu w spokoju i samotności jest niemal niemożliwe, no, chyba że w swoim apartamencie/domku, ale przecież nie o to chodzi w urlopie. Z tego powodu ci, którzy mają możliwość, decydują się na wyjazd w nieco późniejszym terminie. Łatwiejsze zarezerwowanie lokum i spokój, to nie jedyne zalety tego rozwiązania, przede wszystkim, wynajem poza okresem wakacyjnym jest dużo tańszy niż w jego szczycie. Skoro mamy tyle możliwości, przystępne ceny i szeroki wybór wolnych ośrodków to gdzie się udać na taki urlop? Na pewno ciekawym wyjściem będzie skorzystanie z oferty https://balticnaturpark.pl/. Resort znajduje się w Niechorzu w województwie zachodniopomorskim. 

Zalety resortu balticnaturpark

Poza świetnie wyposażonymi, nowoczesnymi i jednocześnie przestronnymi domkami, resort zawiera wiele udogodnień dla wczasowiczów. Na przykład, dla miłośników wędkarstwa jest do dyspozycji staw z możliwością łowienia ryb, dzięki temu, wyjeżdżając na wczasy, wędkarze nie muszą rezygnować ze swojej pasji. Skoro o pasji mowa, to warto wspomnieć o boisku do siatkówki plażowej, na pewno znajdą się klienci, którzy uwielbiają ten sport, Niechorze to miejscowość nadmorska, więc klimat idealnie sprzyja siatkówce. No i oczywiście to, co dla niektórych jest kluczowe przy wyborze miejsca na wakacje, przy opcji pobytu w domku można zabrać pupila (psa). Odbywa się to po wcześniejszym ustaleniu z recepcją i za pobyt pupila zostanie naliczona indywidualna opłata. Wracając jeszcze do pasji, jeżeli klient lubi przebywać w otoczeniu natury, to również znajdzie do tego odpowiednie miejsce. Na terenie obiektu znajdują się punkty, w których można obserwować rezerwat przyrody. Wyjazd na wakacje nie musi oznaczać przybrania na wadze, siłownia na świeżym powietrzu zapewni możliwość zorganizowania codziennej dawki ruchu, aktywnego odpoczynku (jest też basen z podgrzewaną wodą), lub zrobienia treningu siłowego..

 

 

 

Jaki mamy wybór miejsc do wypoczynku?

W Balticnaturpark do wyboru są apartamenty albo domki, szerszy opis znajduje się tutaj >https://balticnaturpark.pl/domki-i-apartamenty/. Niezależnie od wyboru, klienci będą zadowoleni, za to zależnie od budżetu możemy się zdecydować na najbardziej pasującą nam opcję. W skład tego, co może się znajdować w apartamencie/domku wchodzi np. podgrzewana podłoga, idealna do wypoczynku w chłodnych miesiącach. Prywatny parking znajduje się przy każdym wyborze, podobnie jak bezprzewodowy internet Wi-fi, a liczba osób mogących wypoczywać jednocześnie w jednym budynku/apartamencie to od 2 do 6, przy czym, przy wyborze 2-osobowej wersji jest możliwość dostawki.

Oczywiście Baltic Natur Park nie jest przystosowany tylko dla wczasowiczów. Można miło spędzić w nim miesiąc miodowy, noc poślubną, albo zatrzymać się podczas delegacji. W wyznaczonym czasie (czyli poza sezonem letnim), apartamenty można wynajmować na całe miesiące. 

Wymarzone wakacje nad morzem
Wyjazd nad morze to ważne wydarzenie dla wszystkich. Zarówno dla rodzin z dziećmi jak też i osób samotnych....
Kluczowe porady dla perfekcyjnych wakacji
Planowanie wakacji to ekscytujące doświadczenie, które może jednak przysporzyć wielu wyzwań. Aby zapewnić,...
Wakacje All Inclusive LATO 2024 - Dlaczego warto zarezerwować już teraz?
Wakacje First Deal czy Last Minute? Planowanie wymarzonych wakacji to czasem wyjątkowe wyzwanie. Szukając...
Nowa oaza luksusu w sercu Bieszczadów
– Czy kiedykolwiek marzyłeś o luksusowych wakacjach w malowniczych Bieszczadach? – Czy...
Gdzie warto wybrać się na obóz młodzieżowy?
Młodzi ludzie czekają na wakacje przez cały rok, warto więc zaplanować je w sposób, który zapewni im...
Z czego znane jest miasto Tarnów? Gdzie warto nocować w Tarnowie?
Tarnów przez lata reklamował się jako “polski biegun ciepła”. Faktycznie, miasto to ma specyficzny...