Baltic Natur Park Holiday Resort ? całoroczny wypoczynek w Niechorzu

Okres wakacyjny minął, przynajmniej teoretycznie, bo spora część osób wręcz preferuje wyjeżdżanie na odpoczynek po zakończeniu tego okresu. Dlaczego? To proste i logiczne, w czasie okresu wakacyjnego wszędzie wręcz roi się od ludzi, nie dość więc, że ciężko dostać pokój w ośrodkach, to jeszcze spędzenie czasu w spokoju i samotności jest niemal niemożliwe, no, chyba że w swoim apartamencie/domku, ale przecież nie o to chodzi w urlopie. Z tego powodu ci, którzy mają możliwość, decydują się na wyjazd w nieco późniejszym terminie. Łatwiejsze zarezerwowanie lokum i spokój, to nie jedyne zalety tego rozwiązania, przede wszystkim, wynajem poza okresem wakacyjnym jest dużo tańszy niż w jego szczycie. Skoro mamy tyle możliwości, przystępne ceny i szeroki wybór wolnych ośrodków to gdzie się udać na taki urlop? Na pewno ciekawym wyjściem będzie skorzystanie z oferty https://balticnaturpark.pl/. Resort znajduje się w Niechorzu w województwie zachodniopomorskim. 

Zalety resortu balticnaturpark

Poza świetnie wyposażonymi, nowoczesnymi i jednocześnie przestronnymi domkami, resort zawiera wiele udogodnień dla wczasowiczów. Na przykład, dla miłośników wędkarstwa jest do dyspozycji staw z możliwością łowienia ryb, dzięki temu, wyjeżdżając na wczasy, wędkarze nie muszą rezygnować ze swojej pasji. Skoro o pasji mowa, to warto wspomnieć o boisku do siatkówki plażowej, na pewno znajdą się klienci, którzy uwielbiają ten sport, Niechorze to miejscowość nadmorska, więc klimat idealnie sprzyja siatkówce. No i oczywiście to, co dla niektórych jest kluczowe przy wyborze miejsca na wakacje, przy opcji pobytu w domku można zabrać pupila (psa). Odbywa się to po wcześniejszym ustaleniu z recepcją i za pobyt pupila zostanie naliczona indywidualna opłata. Wracając jeszcze do pasji, jeżeli klient lubi przebywać w otoczeniu natury, to również znajdzie do tego odpowiednie miejsce. Na terenie obiektu znajdują się punkty, w których można obserwować rezerwat przyrody. Wyjazd na wakacje nie musi oznaczać przybrania na wadze, siłownia na świeżym powietrzu zapewni możliwość zorganizowania codziennej dawki ruchu, aktywnego odpoczynku (jest też basen z podgrzewaną wodą), lub zrobienia treningu siłowego..

 

 

 

Jaki mamy wybór miejsc do wypoczynku?

W Balticnaturpark do wyboru są apartamenty albo domki, szerszy opis znajduje się tutaj >https://balticnaturpark.pl/domki-i-apartamenty/. Niezależnie od wyboru, klienci będą zadowoleni, za to zależnie od budżetu możemy się zdecydować na najbardziej pasującą nam opcję. W skład tego, co może się znajdować w apartamencie/domku wchodzi np. podgrzewana podłoga, idealna do wypoczynku w chłodnych miesiącach. Prywatny parking znajduje się przy każdym wyborze, podobnie jak bezprzewodowy internet Wi-fi, a liczba osób mogących wypoczywać jednocześnie w jednym budynku/apartamencie to od 2 do 6, przy czym, przy wyborze 2-osobowej wersji jest możliwość dostawki.

Oczywiście Baltic Natur Park nie jest przystosowany tylko dla wczasowiczów. Można miło spędzić w nim miesiąc miodowy, noc poślubną, albo zatrzymać się podczas delegacji. W wyznaczonym czasie (czyli poza sezonem letnim), apartamenty można wynajmować na całe miesiące. 

Noclegi: w poszukiwaniu ekstrawagancji
Nocleg nie zawsze musi być skromny, a czasami to właśnie miejsce, w którym spędzasz noc, staje się najbardziej...
Wielka grecka przygoda: poradnik dla podróżujących
Grecja, kraj o bogatej historii, kulturze i niezwykłych krajobrazach, jest jednym z najbardziej pożądanych...
Wakacje nad jeziorami
Spędzanie wakacji nad jeziorem to nic innego jak marzenie o beztroskim lenistwie, które nagle materializuje...
Wakacje 2023: Eksperci prognozują wyjątkowy sezon i wzrost cen
W miarę jak lato coraz bardziej się zbliża, Polacy gorączkowo planują i rezerwują swoje wymarzone wakacje....
Odkryj tajemnice greckiej kuchni: kulinarna podróż do serca śródziemnomorskiego raju
Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, jak to jest podróżować do egzotycznego miejsca, gdzie każdy dzień jest...
Międzyzdroje i VESTINA Wellness to idealne miejsca wypoczynku dla każdego
Zanurz się w urokach Międzyzdrojów i doświadcz wyjątkowego komfortu w VESTINA Wellness & Spa Hotel Miasto...