ARENA TOURISM POLAND 2014

Już za niespełna trzy tygodnie w Expo Arenie w Ostródzie odbędzie się 2. edycja Targów Arena Tourism Poland. Wydarzenie, organizowane jest pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej oraz przy współudziale Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Jego celem jest kreowanie relacji biznesowych z partnerami z rynków wschodnich, skandynawskich oraz MICE.

Pierwszego dnia targów (formuła business to business), odwiedzą nas przede wszystkim zaproszeni goście, tj. Profesjonalni Kupujący z Rosji,Białorusi i Skandynawii, zainteresowani nawiązaniem nowych relacji biznesowych z wystawcami – zapowiada Klara Rombalska, Menedżer projektu Arena Tourism Poland. W tym celu będziecie mieli Państwo 5 minutowe spotkania przy stoliku, których celem jest zachęcenie Hosted Buyers do odwiedzenia stoiska i przedstawienia na nim szczegółowej oferty.

Ponadto w ciągu odbywać się będzie szereg konferencji związanych z tematyką targów, a wieczorem odbędzie się uroczysty wieczór wystawcy połączony z zabawą prowadzoną przez dj-a.

– Drugi dzień targów także przewiduje formułę B2B, przy czym naprzeciwko Państwa pojawią się Polscy przedstawiciele Biur Podróży oraz agencji eventowych. Dodatkowym uzupełnieniem będą szkolenia i prelekcje – dodaje Klara Rombalska.

Trzeci dzień będzie dniem otwartym dla publiczności. Każdy będzie mógł zapoznać się z ofertą wystawców. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.TourismPoland.pl

Organizator: EXPO ARENA S.A.

Targi LATO już w najbliższy weekend
Już jutro rozpoczną się XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013. Wyczekiwany Wielki Kiermasz Turystyczny...
Trwają zapisy na jubileuszowy TOUR SALON!
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń wystawców do udziału w największych w Polsce targach turystycznych...