Akademia eTravel w Rzeszowie

Zaraz po wakacyjnej przerwie ponownie rusza w Polskę Akademia eTravel, czyli cykl bezpłatnych konferencji dla hoteli, obiektów hotelowych, biur podróży i agencji turystycznych.

Akademia eTravel to spotkania z ekspertami i praktykami, którzy przedstawiają nowości i trendy z zakresu marketingu internetowego w turystyce i hotelarstwie. To również praktyczne porady, inspiracje i przykłady na temat tego, jak skutecznie wykorzystać internet w promocji oferty turystycznej i usług hotelowych.

Najbliższe tygodnie to aż 3 konferencje. Rozpoczęcie nastąpi w Rzeszowie – 23 września w Hotelu Rzeszów. Sponsorami Akademii eTravel są Grupa eholiday.pl oraz Adkontekst.pl. Patronem merytorycznym jest IAB Polska. Uczestnictwo w konferencjach jest bezpłatne, koniczna jest wcześniejsza rejestracja. 

 „Ponad 70% polskich internautów poszukuje w sieci informacji o usługach turystycznych. Dzisiaj stanowi to grupę ponad 10 milionów osób zainteresowanych turystyką i hotelarstwem.  Dlatego internet to już nie moda, a konieczność! Akademia eTravel podpowiada jak w praktyce dotrzeć do wirtualnych konsumentów oraz jak skutecznie promować i sprzedawać oferty i usługi na stronach obiektów hotelowych i biur podróży” – mówi dr Rafał Marek, pomysłodawca i organizator konferencji.

Spotkanie adresowane jest do właścicieli, kadry zarządzającej oraz pracowników branży turystycznej i hotelarskiej, przedstawicieli hoteli, biur podróży, firm turystycznych. Szczegółowe informacje oraz program dostępne są na stronie: www.AkademiaeTravel.pl  

Kontakt i dodatkowe informacje:

dr Rafał Marek

kontakt@turystykawinternecie.pl

Tel. 606 802 282

http://AKADEMIAeTRAVEL.PL

 

No posts found