7.500.000 zadowolonych pasażerów PolskiBus.com

  • PolskiBus.com do tej pory przewiózł już ponad 7.500.000 pasażerów
  • PolskiBus.com przeprowadził badanie satysfakcji wśród 10.000 pasażerów
  • 98,6% ankietowanych pasażerów PolskiBus.com jest zadowolona lub bardzo zadowolona
    z usług przewoźnika
  • Klienci PolskiBus.com w trakcie podróży doceniają komfortowe siedzenia, klimatyzację oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi
  • 53% przebadanych pasażerów stwierdziło, że dzięki usługom PolskiBus.com podróżuje częściej

 PolskiBus.com z dumą informuje o przewiezieniu 7.500.000 pasażerów.  

Aby mieć pewność, że jakość usług zawsze spełnia oczekiwania naszych klientów przeprowadziliśmy badanie, mające na celu sprawdzenie poziomu zadowolenia z działalności PolskiBus.com. Według ankiety przeprowadzonej wśród pasażerów PolskiBus.com, aż 98,6% jest zadowolona lub bardzo zadowolona z usług przewoźnika, który stale i systematycznie rozwija swoją siatkę połączeń oraz zwiększa ilość kursów na już dostępnych liniach.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak duża liczba ankietowanych klientów jest zadowolona z usług PolskiBus.com. Tak wysokie wyniki umacniają nas w przekonaniu, że nasz wspólny wysiłek mający na celu stałe podwyższanie poziomu usług oraz dostosowywania siatki połączeń do oczekiwań naszych klientów przynosi pożądane efekty. Jak zaobserwowaliśmy pasażerowie wybierający się w podróż z PolskiBus.com doceniają przede wszystkim komfort podróżowania oraz udogodnienia, takie jak klimatyzacja i bezpłatny dostęp do Wi-Fi” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

 „Jesteśmy również bardzo zadowoleni, że dzięki obecności PolskiBus.com na krajowym rynku prawie co szósta osoba, która wcześniej nie była zdecydowana na wyjazd wybrała się z nami w podróż. Natomiast prawie co czwarty pasażer zdecydował się na pozostawienie samochodu i skorzystanie z naszych usług. Siatka komfortowych połączeń autokarowych w przystępnej cenie pomiędzy atrakcyjnymi lokalizacjami może znacząco przyczynić się do rozwoju polskiej turystyki i działalności gospodarczej, na czym z pewnością skorzystają lokalni przedsiębiorcy na terenie całej Polski” – dodaje Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Do tej pory PolskiBus.com przewiózł już ponad 7.500.000 pasażerów, co oznacza, że statystycznie już co 5 Polak skorzystał z naszych usług. Wraz ze wzrostem liczby klientów oraz obsługiwanych tras zaobserwowaliśmy, że poziom zadowolenia naszych klientów pozostał na bardzo wysokim poziomie, co jest dla nas bardzo istotne. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy flota PolskiBus.com powiększyła się do 113 nowoczesnych pojazdów. Z kolei liczba tras uległa zwiększeniu do 16, a wprowadzenie kolejnych jest planowane jeszcze w tym roku.

 Dane pochodzą z badania przeprowadzonego przez PolskiBus.com w dniach 16.05 – 05.06.2014 r. W badaniu wzięło udział 9 535 respondentów, podróżujących na wszystkich trasach PolskiBus.com.


PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras. Tym samym dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik przewiózł już ponad 7 500 000 pasażerów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona
w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

No posts found