2000 obiektów konferencyjnych w jednym miejscu!

Branża konferencyjna rozwija się w naszym kraju w błyskawicznym tempie – kolejne nowoczesne obiekty pojawiają się jak grzyby po deszczu. Niezbędne jest więc funkcjonowanie serwisów internetowych, które prezentują sale i obiekty na wynajem z każdego województwa. Jednym z takich katalogów jest E-konferencje.pl, który w swojej bazie posiada wizytówki niemal 2000 miejsc na konferencje, eventy czy szkolenia.

E-konferencje.pl jest jednym z najdłużej działających portali konferencyjnych w Polsce – pierwsze wizytówki miejsc na konferencje zaczęły pojawiać się w nim już w 2006 roku. Przez kolejne lata systematycznie dodawano do katalogu prezentacje najróżniejszych obiektów biznesowych, poczynając od typowych ośrodków konferencyjnych i hoteli, po ośrodki jeździeckie, pałace, uczelnie, centra wystawienniczo-kongresowe, obiekty sportowe czy pojedyncze sale w biurowcach i galeriach handlowych. Dziś w katalogu znajduje się około 2000 miejsc konferencyjnych, co tylko pokazuje, jak wielki progres branża zanotowała w ciągu ostatnich kilkunastu lat. W tym czasie nie tylko zmodernizowano wiele starszych obiektów, ale i wybudowano od podstaw nowe, w tym luksusowe hotele, wielofunkcyjne centra kongresowe oraz stadiony i hale widowiskowe przystosowane do organizacji wielkich widowisk i eventów.

Duży wybór może nieco zbić z tropu osoby poszukujące odpowiedniej sali, ale na szczęście serwis E-konferencje.pl znacznie ułatwia życie organizatorom konferencji. Jest to bowiem świetna alternatywa dla mozolnego poszukiwania sali w kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu pojedynczych stronach internetowych. Warto dodać, że wiele ofert jest do siebie podobnych cenowo i jakościowo, co dodatkowo może utrudniać dokonanie właściwego wyboru. Korzystanie z rozbudowanego katalogu konferencyjnego zdecydowanie skraca czas spędzony przed komputerem. W celu ułatwienia poszukiwań, obiekty pogrupowane zostały zarówno według konkretnej lokalizacji (województwo, miasto) jak i typu (np. hotele, pałace, zamki, hale widowiskowe, centra kongresowe, ośrodki jeździeckie, obiekty sportowe). Przydatną opcją ułatwiającą poruszanie się po stronie i szukanie obiektów jest wyszukiwarka – dzięki niej znajdziemy nie tylko salę o konkretnej liczbie miejsc konferencyjnych, ale też i obiekty z noclegami. Z poziomu strony można bezpośrednio złożyć zapytanie do interesującego nas obiektu o cenę i warunki wynajmu. Warto też korzystać z zakładki „oferty specjalne”, gdzie znajdują się propozycje gotowych pakietów konferencyjnych czy pakietów na imprezy firmowe.

Serwis E-konferencje.pl jest na bieżąco aktualizowany, co oznacza, że na łamach serwisu pojawiają się nowe obiekty, ale też informacje prasowe i artykuły. Przygotowują je zarówno redaktorzy portalu, jak i osoby odpowiedzialne za promocję w hotelach czy centrach kongresowych. Warto więc regularnie zaglądać do jednego z najbardziej znanych katalogów konferencyjnych – to sprawdzone źródło wiedzy o polskich obiektach konferencyjnych.

Jak utrzymać kontakt z branżą podczas urlopu
Urlop to czas, kiedy możemy oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować się i naładować baterie....
Ekobiznes
Szybki rozwój krajowej gospodarki w ostatnich latach sprawił, że polscy klienci stają się coraz bardziej...
Ranking najlepszych hoteli
Jeden z największych portali podróżniczych na świecie TripAdvisor ogłosił ranking najlepszych hoteli....